Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Tereza VOTLUČKOVÁ – 21.4.2008 16:43

#9#Hurááááá!! Pořád tomu nevěřím!! DÍKY VÁM JSEM UDĚLALA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY...Přijdu si jako ve snu...Když si zpětně promítám svoje matematické začátky...to je opravdu šílenost... Vždycky jsem se bála víc matematiky než češtiny, ale když jsem se dnes ráno probudila, měla jsem dost vítr (co vítr, přímo uragán!), jak to zvládnu... Ale pak jsem se snažila moc se nenervovat a celekm to zabralo...A ta šílená mantra před matikou mi taky pomohla...:) Mám toho hodně ke psaní, ale obávám se,že bych u toho počítače proseděla celý večer...Tak tedy...abych to zkrátila a shrnula-MOC DĚKUJU ZA VŠECHNO!!!SICE MĚ STRAŠNĚ NEBAVILO VSTÁVAT TAK BRZY I V SOBOTU NEBO SE V PÁTEK VEČER HNÁT PŘES SMÍCHOV,ALE URČITĚ TO BYLO K NĚČEMU DOBRÉ!!!! Ještě jednou děkuji,děkuji,děkuji,děkuji,děkuji!! Tereza Votlučková :)