Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Voglova – 2.5.2007 08:23

#5#Vazeny pane Husare+ostatni panove/pani ucitelky, dekujeme mnohokrat za Vase zkousky nanecisto a perfektni pripravu naseho syna na prijimacky na gymnazium. Prestoze se pohyboval u Vas na spodnich prickach na tabulich cti (ac na ZS jednickar) a mnohdy s nim pocitala v sobotu vecer matematiku jeste cela rodina (nektere slovni ulohy jsou, pane Husare, velice zapeklite:), byl prijat na gymnazim s umistenim na 19.miste (z 90 prihlasenych, brali 60). Byli jsme mnohdy - musim priznat - i rozladeni po tom, co jsme obdrzeli postou opravene pisemky s mizernym vysledkem, protoze opravdu syn se uci vyborne, takze to byla opravdu ostra konfrontace a upozorneni na to, v cem ma mezery - a ze jich -ve srovnani s ostanimi detmi - bylo ! Nebyt Vas, zili bychom v domneni, ze syn tedy vsechno umi, jak by se mohlo zdat, kdyz ma na ZS same jednicky. Priznavam, ze posledni 3 tydny pred zkouskami uz na Vase pisemky nechodil, nebot jsem zjistila, ze uz plete i zakladni veci:), takze delal testy, ktere jsem ruzne postahovala z netu a pilovali jsme ucivo ze ZS tak, aby opravdu vse zakladni mel 100% zazite a nelamal si hlavu nad nekterymi sl.ulohami. Dle jeho sdeleni pak priklady na "ostrych"zkouskach opravdu tak tezke, jako u Vas, nebyly, ale DIKY ZA TO, ZE JSTE NAS PROBUDIL A VASIMI ZKOUSKAMI PROVETRAL NEJEN JEHO, ALE I NASE MOZKOVE ZAVITY :):) Mejte se moc krasne a vsem dalsim rodicum a znamym Vas vrele budu doporucovat !! Dekujeme !! Voglova