Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Dana S. – 29.4.2006 16:44

#9#Váš vzkaz...Přeji Vám pěkný den a velmi děkuji za Vaši smysluplnou práci. Syn navštívil zkoušky nanečisto celkem 3x, z toho 2x klasické, 1x ála SCIO. Poté, co byly upřesněny podmínky přijímacího řízení, se soustředil na přípravu na SCIO testy OSP. Test se mu povedl s velmi pěkným skóre a byl přijat na gymnázium Na Zatlance. Jako rodič musím konstatovat, že čekat na výsledky přijímaček až do středy bylo velmi stresující. Jinak si myslím, že odečtení bodů za docházku na školy s rozšířenou výukou by určitě výrazně zamíchalo pořadím. My jsme z těch šťastných, kteří uspěli z obyčejné základní školy. Vám, kteří jste neuspěli, přeji hodně štěstí a pevné nervy. P. Husarovi a celému týmu ještě jednou velmi děkuji. Dana S.