Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Eva Dočekalová – 27.4.2006 14:17

#9#Přihlsila jsem se na Gymnázium Na Vítězné pláni. Musím se přiznat, že jsem si ze začátku věřila(hlásilo se 82 lidí a brali 60, ale nakonec zkoušku složilo nad 60 bodů jen 46). ale pak mi začalo docházet, ža se svýma znalostma z matiky nemůžu jen tak uspět. Začala sem se tedy asi 20 dní před zkouškama docela svědomitě připravovat, ale psychicky sem byla nadně... Věděla jsem, že konkurence bude veliká a příjímací testy těžké... Ale nakonec sem uspěla. Matematiky byla jednoduchá, ale byla tam lineární funkce ( zadané 2 body, urči jestli tam patří bod, když....) a pak také úloha na logiku ( 20 koulí modrých, 15 červených, 10 zelených. Kolik musíme vytáhnout nejméně aby..... nebo nejvíce aby.....). Ale češtiny byla opravdu těžká(literatura...). ale byla jsem přijata a tak celému kolektivu děkuji, za skvělé připravení na přímačky!!!!!!