Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Longerka – 27.4.2006 12:26

#9#Dobrý den, Na ZN jsem byla pouze jednou, jelikož jsem se věnovala přípavě na gymnáziu Arabská, ale pak také přípravě doma, díky zasílání scio testů, internetových balíčků panem Husarem. Tak Vám pane Husare chci tímto moc poděkovat :-) Moc děkuju. I když jsem se na Gymnázium Na Zatlance nedostala (všeobecná větev) .. Tak tady chci říct jenom svůj názor ... Ti co se nedostali na všeobecnou větev na GNZ, tak to byla většina lidí z normálních ZŠ. Kdežto ti, co se dostali, byli jedině z jazykovek a ze ZŠ s rozšířenou výukou či z gymnázií. Takže my ze ZŠ jsme neměli šanci. Já chodit na jazykovku, tak dostanu 12 bodů a jsem tam. Asi už na GNZ chtějí angličtináře a němčináře a ty, kteří by tam chtěli, těm asi nedají možnost. Tohle mě zamrzelo. Ale jinak Vám p. Husar moc děkuju! :-)