Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Ilona Smejkalová – 19.5.2026 09:49

S panem učitelem Husarem a jeho kolektivem jsme Zkoušky nanečisto absolvovali 3x :-) Před 10 a 7 lety a nyní. Vždy s radostí a vždy s úspěšným výsledkem! Před 10 lety to ještě byly SCIO přijímací zkoušky, před 7 lety CERMAT v plenkách a nyní už zavedený systém CERMAT. Co se ale nemění je naprosto bezvadná příprava k přijímacím zkouškám. Pan Husar umí matematiku podat dětem tak, že si ji oblíbí a nebojí se jí. Systém zkoušek nanečisto našim dětem vyhovoval. Naučily se pracovat s časem, nezaleknout se těžšího zadání a při zkouškách naostro pak byly bez nervozity. Tabule cti je dobrým vodítkem, jak si dítě stojí ve srovnání s ostatními, protože obtížnost testů se s postupem času zvyšuje. Pro soutěživější děti může byt i dobrou motivací . Držím palce celému týmu do budoucna a vždy jsem doporučovala a budu nadále doporučovat jejich kurzy.