Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Zuzana – 17.5.2024 10:35

Dobrý den, také bychom rádi poděkovali za vaši péči ať už na přípravných kurzech nebo na Zkouškách nanečisto, které obojí syn Tobiáš absolvoval. Velmi ho příprava posunula hlavně v ČJ, je zaměřen spíše na Mat. Byl to skvělý trénink jak testů tak atmosféry. Velmi chválil přípravné kurzy, kde mu vysvětlení dané problematiky vyhovovalo více než na ZŠ. Syn se nakonec šťastně dostal na první zvolenou školu v Ječné - IT Robotizace i přes to, že nedosáhl až takových výsledků na jaké byl zvyklý z tréninku u vás nebo u oficiálních testů cermatu z minulých let, ktere zkoušel doma, a kde se vždy i z ČJ dostával nad 40 bodů. Celkem získal 81 bodů (MAT 44 a ČJ 37) ale část výsledků mu dohnaly body za vysvědčení. Určitě bych všem doporučila dělat i oficiální cermatí testy, protože jsou trochu jinak koncipovány a to může být pak u zkoušek problém. Ještě jednou děkujeme a určitě bych vaší přípravu doporučila budoucím uchazečům.