Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
JH – 1.5.2023 13:51

Dobrý den, moc děkujeme za přípravu. Syn se dostal na obě pražská osmiletá gymnázia z předních příček (Chodovická, Voděradská). Získal 43 bodů z matematiky a 42 bodů z češtiny. Využili jsme nedělní kurz, domácí kurz (z časových důvodů jen cca třetinu) a asi 5 pokusů "nanečisto" od ledna. Myslím, že velmi důležitá byla příprava rozložená do delšího období, průběžně, pomalu, v klidu, systematicky. Testy jsou opravdu specifické, nestačí být jedničkář(ka). Já osobně jsem i ráda sledovala videa Mgr. Husara, který krásně vysvětluje složité úlohy a vede děti k pochopení. Velmi nám pomohly rýsovací úlohy - Kurýr, ve škole totiž geometrii téměř vynechali. Zdravíme ostatní účastníky kurzů a přejeme všem hodně úspěchů. Celému týmu Zkoušek nanečisto ještě jednou moc děkujeme !!!