Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Dcera byla přijata na osmileté gymnázium, byla to škola druhé volby, ale nakonec jsme rádi, že to tak dopadlo. Moc jí pomohlo jak pravidelné doučování, tak i sobotní zkoušky nanečisto. Nakonec dosáhla 74 bodů, z toho 42 z češtiny a 32 z matematiky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:51

Moc gratulujeme dceři k přijetí na osmileté gymnázium a skvělému výsledku 74 bodů! Jsme rádi, že jí pravidelné doučování i sobotní zkoušky nanečisto pomohly na cestě k tomuto úspěchu. Přejeme jí, ať se jí na nové škole daří! odpovědět

Syn se dostal na osmileté gymnázium. Děkujeme za přípravné kurzy a zkoušky nanečisto. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:44

Moc gratulujeme k přijetí na osmileté gymnázium! Jsme rádi, že mu naše přípravné kurzy a Zkoušky nanečisto pomohly na cestě k tomuto úspěchu. Děkujeme za důvěru a přejeme mnoho úspěchů a radosti v nové škole. odpovědět

Dobrý den, dcera se dostala na 8-leté gymnázium. Děkujeme jak za doučování tak páteční testy na nečisto - bez toho by to nešlo. PS Dcera: Jakub nám sliboval jízdu na ponících a nikdy v pátek nebyla. Vždy jsme stihli jen matiku a češtinu odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:43

Moc gratulujeme dceři k přijetí na osmileté gymnázium! Jsme rádi, že doučování i páteční testy nanečisto pro ni byly přínosem a pomohly jí k úspěchu. Jakub pozdravuje! odpovědět

Dobrý den,moc a moc vám děkuji za vaše kurzy a zkoušky nanečisto. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:37

Jsme rádi, že naše kurzy a zkoušky nanečisto pomohly. Přejeme hodně úspěchů a spoustu radosti z učení! odpovědět

Dobrý den, dcera se sice nedostala na své preferované gymnázium, ale uspěla u přijímacích zkoušek na zbývající dvě školy. Děkujeme za skvělou přípravu – vaše kurzy navštěvovala ráda, a přestože probíhaly až do pozdních hodin, byly pro ni velkým přínosem. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:36

Děkujeme za zprávu a jsme rádi, že i přes neúspěch u preferovaného gymnázia Vaše dcera uspěla na ostatních školách. Velmi nás těší, že naše kurzy ji bavily a že i přes náročnější časový harmonogram byly pro ni přínosem. Přejeme jí mnoho úspěchů a spokojenosti na nové škole a věříme, že vše, co se naučila během přípravy, využije v dalším studiu. odpovědět

Syn se dostal na vse SS. Dekuju odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:33

Moc gratulujeme! odpovědět

Dobrý den, syn se dostal na prioritní školu. Děkujeme. Kurzy určitě pomohly. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:32

Děkujeme za zprávu a gratulujeme Vašemu synovi k přijetí na prioritní školu! Jsme rádi, že kurzy byly pro něj přínosem a pomohly mu na cestě k tomuto úspěchu. Přejeme mu, ať se mu na nové škole daří a přináší mu spoustu radosti a nových zkušeností. odpovědět

Dobrý den, dcera se dostala na všechny SŠ v Praze. Chodila do přípravného kurzu a velmi oceňuje individuální přístup a osobním zájem vyučujících. Díky moc!!!! Kristýna odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:31

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a gratulujeme dceři k přijetí na všechny střední školy v Praze! Přejeme hodně úspěchů a radosti na nové škole! odpovědět

Dobrý den, dcera se ze 73 body (44 Čj, 29 M) dostala na vysněnou OA s cestovním ruchem a byla 10 nejlepší ze 108. Děkuji za skvělou přípravu a materiály. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2025 13:28

Moc gratulujeme dceři ke skvělému výsledku — 73 bodů je opravdu parádní výkon! A být desátá ze 108 uchazečů na vysněný obor na OA s cestovním ruchem, to je úspěch, na který může být právem hrdá. Děkujeme, že jste si pro přípravu vybrali právě nás. Máme radost, že naše materiály i podpora pomohly k tak skvělému výsledku. Přejeme dceři hodně štěstí a spokojenosti při studiu i při plnění dalších snů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Gabča Hofmanová – 27.4.2016 10:36

#9#Dobrý den, tak sleduji jak se vám plní stránky samou chválou. Gabča odcházela po přijímačkách velice nejistá z matematiky a překvapená z češtiny. Tu vždy zvládala hůře a někdy se jí nepodařilo vše stihnout. Tentokráte to dopadlo naopak měla vše z čj a z matiky jí něco chybělo. Nicméně to co měla, měla vše dobře, a tak získala z matiky 40 bodů a čj 45. A tak moc děkujeme za vaše kurzy všem je vřele doporučujeme. Nebýt kurzu z matematiky pod vedením p.Husara nedopadlo by to takto dobře. z matematiky se probere opravdu všechno, vždy odcházejí s úkoly a s výsledky prací, které ten den probrali. Pokud se nemůže člověk dostavit dostane probranou látku do mailu. Naprosto perfektní. Na čj chodila ve čt v 16:30 musím, říci, že sice nadšeně, ale neaučila se tam toho tolik. Úkoly nebyly ani body se nedávaly. škody, že to nemá stejnou koncepci jako kurz matiky.Ale na škodu to také nebylo. Navštívila i párkrát sobotní zkoušky nanečisto. to také všem doporučuji, aby si vyzkoušeli práci na písemce v kolektivu. Gabča se dostala na vysněnou Veterinu a že jich bylo 95 a brali jednu třídu. Za přípravu děkujeme a doufám, že budete připravovat za 4roky maturanty. mnoho úspěšných studentů přeje Hofmanová