Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Honza – 22.4.2005 12:25

#9#a kam jsi, terko, šla? odpovědět

Honza – 22.4.2005 12:24

#9#jsem taky spokojen, byl jsem na gym. Budějovická na 6. místě. Vaše připravy mi ohromně pomohly! chodil jsem taky "až" od října. odpovědět

TErka – 22.4.2005 12:23

#9#ja se taky dostala ale bez prijimacek!:))ale jiank mi to pomohlo do me zakladni skoly:))jinak vam diky i kdyz jsem chodila jen jeden den:)) odpovědět

Denisa – 22.4.2005 12:13

#9#Pro mě byly příjmačky super úspěšný. Byla sem devátá. Zkoušky sem dělala na gympl Litoměřická. Na vaší příprvku sem sice chodila jenom říjen až prosinec, ale určitě mi to pomohlo :)) odpovědět

Lenka S. – 22.4.2005 11:43

#7#Chci poděkovat všem,co se podíleli na ZKN,protože jste fakt skvělí.VŠEM CO SE DOSTALI blahopřeju.TĚM CO SE NEDOSTALI tímhle svět nekončí.AHOJKY odpovědět

Terezka M. – 22.4.2005 11:39

#9#No super!! Ja se taky dostala a cestina mi moc moc moc pomohla !! DEKUJU ! odpovědět

Lucka Kucerova – 22.4.2005 10:20

#9#Chtela bych vzkazat,ze sem se dostala...A navic ze sem se dostala na skolu na kterou se dostal i "svetoznamej" Martin NGuyen...:) Hej vsechno nej pokud ste se nedostali!!! odpovědět

Bára Máchová – 22.4.2005 10:08

#9#Váš vzkaz...Chtěla bych se ještě zeptat, kam mám poslat to zadání příkladů z přijímaček, jestli třeba přímo na e-mail pana Husara nebo kam. prosím napište mi to na můj mail.děkuju odpovědět

Barča Máchová – 22.4.2005 09:58

#9#Váš vzkaz...Zkoušky mi dopadly skvěle, jelikož jsem se na Zatlanku dostala!!!A chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, co se podíleli na tom, co umím a to především panu Husarovi, protože jeho matematika mi moc pomohla.;o) Podle mě zkoušky nebyly až tak náročný, dalo se to zvládnout...alespoň většina. Všechny příklady si nepamatuji, ale některé ano a tak vám je později zašlu. Ještě jednou moc a moc děkuju a mějte se fajn, pa Bára odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Antoan Pepelanov – 20.4.2005 07:25

#9#Zdravím všechny, Prvně bych chtěl říci, že čím více se blížili zkoušky, tak tím více jsem se na ně těšil, někomu to přijde nepochopitelné, mě samozřejmě taky, vůbec tomu nerozumím, ale strašně jsem se na zkoušky těšil a vkládal jsem velikou důvěru v to, co jsem se na všech možných kursech, zkouškách nanečisto apod. naučil .. 10 dní před přijímačkama mi ale došlo, že budu na Zatlanku přijat bez zkoušek jelikož splňuji kritéria (které v té době byli znovu změněny na ty co splňuju ...). Byl to pro mě šok, nevěděl jsem jestli se mám radovat či mám být smutný z toho že ta příprava vyšla na "prázdno"... Ale i přesto, že jsem zkoušky nedělal musím UPŘÍMNĚ poděkovat Panu Husarovi, jeho kolegům a celému týmu lidí, co dělají ZN jak v matice tak v ČJ tak i v "všeobecňáku". Byla to pro mě ohromná zkušenost, díky které jsem se toho spoustu naučil, seznámil se s novými lidmi a matematika od pana Husara mě začala bavit, že si ji počítám i teď ... :o) no abych to zkrátil prostě obdivuju pana Husara jak vše dokáže vysvětlit i kdybych to nechtěl pochopit a ještě jednou jemu i všem ostatním MNOHOKRÁT DĚKUJI!!!!!! (to byla zase slohovka ... :o) ... AHOJ držím palce všem, kteří náhodou v prvním kole neuspěli