Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Honza – 22.4.2005 12:25

#9#a kam jsi, terko, šla? odpovědět

Honza – 22.4.2005 12:24

#9#jsem taky spokojen, byl jsem na gym. Budějovická na 6. místě. Vaše připravy mi ohromně pomohly! chodil jsem taky "až" od října. odpovědět

TErka – 22.4.2005 12:23

#9#ja se taky dostala ale bez prijimacek!:))ale jiank mi to pomohlo do me zakladni skoly:))jinak vam diky i kdyz jsem chodila jen jeden den:)) odpovědět

Denisa – 22.4.2005 12:13

#9#Pro mě byly příjmačky super úspěšný. Byla sem devátá. Zkoušky sem dělala na gympl Litoměřická. Na vaší příprvku sem sice chodila jenom říjen až prosinec, ale určitě mi to pomohlo :)) odpovědět

Lenka S. – 22.4.2005 11:43

#7#Chci poděkovat všem,co se podíleli na ZKN,protože jste fakt skvělí.VŠEM CO SE DOSTALI blahopřeju.TĚM CO SE NEDOSTALI tímhle svět nekončí.AHOJKY odpovědět

Terezka M. – 22.4.2005 11:39

#9#No super!! Ja se taky dostala a cestina mi moc moc moc pomohla !! DEKUJU ! odpovědět

Lucka Kucerova – 22.4.2005 10:20

#9#Chtela bych vzkazat,ze sem se dostala...A navic ze sem se dostala na skolu na kterou se dostal i "svetoznamej" Martin NGuyen...:) Hej vsechno nej pokud ste se nedostali!!! odpovědět

Bára Máchová – 22.4.2005 10:08

#9#Váš vzkaz...Chtěla bych se ještě zeptat, kam mám poslat to zadání příkladů z přijímaček, jestli třeba přímo na e-mail pana Husara nebo kam. prosím napište mi to na můj mail.děkuju odpovědět

Barča Máchová – 22.4.2005 09:58

#9#Váš vzkaz...Zkoušky mi dopadly skvěle, jelikož jsem se na Zatlanku dostala!!!A chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, co se podíleli na tom, co umím a to především panu Husarovi, protože jeho matematika mi moc pomohla.;o) Podle mě zkoušky nebyly až tak náročný, dalo se to zvládnout...alespoň většina. Všechny příklady si nepamatuji, ale některé ano a tak vám je později zašlu. Ještě jednou moc a moc děkuju a mějte se fajn, pa Bára odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Reakce Zkoušek nanečisto Petr Husar – 26.4.2006 21:10

Dobrý den, Martine, rozhodně s vámi souhlasím v názoru na způsob podávání přihlášek. Zaprvé jsem přesvědčen, že se dřívější bezproblémový model dvou přihlášek neměl měnit. Model jen jedné přihlášky nutí žáky volit "strategicky" a ne podle svých hlavních priorit a tužeb. Navíc rozkolísal celou strukturu přijímacího řízení (aspoň v Praze), různé školy v honbě za co nejširším spektrem uchazečů a v obavách před nenaplněností mění pravidla za pochodu, nadbíhají žákům přijetím na průměr, čímž nešetrně poškozují jiné. Další školy různě proměňují náplň zkoušek a tím na poslední chvíli mění pravděpodobnost přijetí toho či onoho. Zadruhé se mi nelíbí, když nějaká škola vyhlásí ve finále přijímací řízení už jen na pár zbylých míst, aniž by uchazeči byli o této možnosti včas informováni. Podle mne by měly být hlavní atributy přijímacích zkoušek: spravedlnost a rovnost pro všechny zájemce, transparentnost a včasná informovanost. Bohužel to občas vypadá, že školy preferují, je-li pro ně přijímací řízení bezpracné a pohodlné. Jinak nevěste hlavu, uvidíte, že ve finále vše dobře dopadne. Tenista může taky prohrát první set a přesto nakonec zvedá ruce nad hlavu po výhře v celém utkání. Nic, co do svého vzdělání syn nainvestoval, se mu neztratí a vše ještě docení. Držím palce.