Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Honza – 22.4.2005 12:25

#9#a kam jsi, terko, šla? odpovědět

Honza – 22.4.2005 12:24

#9#jsem taky spokojen, byl jsem na gym. Budějovická na 6. místě. Vaše připravy mi ohromně pomohly! chodil jsem taky "až" od října. odpovědět

TErka – 22.4.2005 12:23

#9#ja se taky dostala ale bez prijimacek!:))ale jiank mi to pomohlo do me zakladni skoly:))jinak vam diky i kdyz jsem chodila jen jeden den:)) odpovědět

Denisa – 22.4.2005 12:13

#9#Pro mě byly příjmačky super úspěšný. Byla sem devátá. Zkoušky sem dělala na gympl Litoměřická. Na vaší příprvku sem sice chodila jenom říjen až prosinec, ale určitě mi to pomohlo :)) odpovědět

Lenka S. – 22.4.2005 11:43

#7#Chci poděkovat všem,co se podíleli na ZKN,protože jste fakt skvělí.VŠEM CO SE DOSTALI blahopřeju.TĚM CO SE NEDOSTALI tímhle svět nekončí.AHOJKY odpovědět

Terezka M. – 22.4.2005 11:39

#9#No super!! Ja se taky dostala a cestina mi moc moc moc pomohla !! DEKUJU ! odpovědět

Lucka Kucerova – 22.4.2005 10:20

#9#Chtela bych vzkazat,ze sem se dostala...A navic ze sem se dostala na skolu na kterou se dostal i "svetoznamej" Martin NGuyen...:) Hej vsechno nej pokud ste se nedostali!!! odpovědět

Bára Máchová – 22.4.2005 10:08

#9#Váš vzkaz...Chtěla bych se ještě zeptat, kam mám poslat to zadání příkladů z přijímaček, jestli třeba přímo na e-mail pana Husara nebo kam. prosím napište mi to na můj mail.děkuju odpovědět

Barča Máchová – 22.4.2005 09:58

#9#Váš vzkaz...Zkoušky mi dopadly skvěle, jelikož jsem se na Zatlanku dostala!!!A chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, co se podíleli na tom, co umím a to především panu Husarovi, protože jeho matematika mi moc pomohla.;o) Podle mě zkoušky nebyly až tak náročný, dalo se to zvládnout...alespoň většina. Všechny příklady si nepamatuji, ale některé ano a tak vám je později zašlu. Ještě jednou moc a moc děkuju a mějte se fajn, pa Bára odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Miroslav – 3.5.2023 13:06

Dlouhodobý přípravný kurz na Zatlance přinesl synovi ovoce v podobě 83 bodů z CERMATu. Za to jsme opravdu moc vděční. Přes to se umístil na IT průmyslovce až někde kolem 120 místa ! Protože na některých středních školách se nehodnotí pouze CERMAT, ale obchází se to motivačními dopisy, portfolii, certifikáty, vlastními písemkami, atd, plus ještě pohovorem před komisí. Pak si člověk připadá tak trochu "jako v Plzni". Má smysl pumpovat do patnáctiletého kluka nějaké certifikáty z programování, které samozřejmě, když si kurz zaplatíte, dají každému atd. Otázkou je, jestli je smyslem těchto "lustrací" skutečně najít nadaného žáka.