Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Honza – 22.4.2005 12:25

#9#a kam jsi, terko, šla? odpovědět

Honza – 22.4.2005 12:24

#9#jsem taky spokojen, byl jsem na gym. Budějovická na 6. místě. Vaše připravy mi ohromně pomohly! chodil jsem taky "až" od října. odpovědět

TErka – 22.4.2005 12:23

#9#ja se taky dostala ale bez prijimacek!:))ale jiank mi to pomohlo do me zakladni skoly:))jinak vam diky i kdyz jsem chodila jen jeden den:)) odpovědět

Denisa – 22.4.2005 12:13

#9#Pro mě byly příjmačky super úspěšný. Byla sem devátá. Zkoušky sem dělala na gympl Litoměřická. Na vaší příprvku sem sice chodila jenom říjen až prosinec, ale určitě mi to pomohlo :)) odpovědět

Lenka S. – 22.4.2005 11:43

#7#Chci poděkovat všem,co se podíleli na ZKN,protože jste fakt skvělí.VŠEM CO SE DOSTALI blahopřeju.TĚM CO SE NEDOSTALI tímhle svět nekončí.AHOJKY odpovědět

Terezka M. – 22.4.2005 11:39

#9#No super!! Ja se taky dostala a cestina mi moc moc moc pomohla !! DEKUJU ! odpovědět

Lucka Kucerova – 22.4.2005 10:20

#9#Chtela bych vzkazat,ze sem se dostala...A navic ze sem se dostala na skolu na kterou se dostal i "svetoznamej" Martin NGuyen...:) Hej vsechno nej pokud ste se nedostali!!! odpovědět

Bára Máchová – 22.4.2005 10:08

#9#Váš vzkaz...Chtěla bych se ještě zeptat, kam mám poslat to zadání příkladů z přijímaček, jestli třeba přímo na e-mail pana Husara nebo kam. prosím napište mi to na můj mail.děkuju odpovědět

Barča Máchová – 22.4.2005 09:58

#9#Váš vzkaz...Zkoušky mi dopadly skvěle, jelikož jsem se na Zatlanku dostala!!!A chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, co se podíleli na tom, co umím a to především panu Husarovi, protože jeho matematika mi moc pomohla.;o) Podle mě zkoušky nebyly až tak náročný, dalo se to zvládnout...alespoň většina. Všechny příklady si nepamatuji, ale některé ano a tak vám je později zašlu. Ještě jednou moc a moc děkuju a mějte se fajn, pa Bára odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Julie Mahlerová – 26.4.2006 17:00

#9#Jupíííí! Přijali mě na Keplera! :) Nebylo to moc jistý...byla sem těsně na hranou ... tak sem chtěla napsat až to budu vědět úplně jistě. Jsem hrozně ráda, ale možná mi to ještě úplně nedošlo a možná, že sem s tim taky trochu počítala a u těch zkoušek sem se asi tolik nesnažila jak sem a asi to tak podle toho potom vypadalo, ale sem tam a to je fajn! :) Nejdřív na mě rodiče byli trochu naštvaný...tolikrát sem chodila na Zatlanku a pak se tam málem nedostanu, ale když se tak dneska taťka semnou šel podívat na ty testy, tak se nálada trochu zlepšla...Tady na Zatlance ta připrava byla báječná a hlavně bych co nejvíc chtěla ocenit přístup celého týmu! :) Takoví kdyby byli všichni učitelé, tak se žije na světě jak v ráji. To podporování si myslim, že nejen mně ale i mnoha, mnoha jiným moc pomohlo a věřte mi, bude se mi po Vás všech co tam opravujete, zadávate, píšete vzkazy a všechno jiný další možný bude hrozně moc stejskat! No nicméně Kepler má o dost jiný zkoušky než na jaký sem byla zvyklá tady nanečisto....musím říct, že tady je to o dost lehčí...a možná, že by se to tu mělo zaměřit víc na logické příklady a příklady, ve kterých musíte hodně věcí odvozovat. Kdyštak dodám přibližné znění zkoušek...teda podle toho na co si ještě vzpomenu! :) Ten humanitní test tam byl docela zrádný....musel se tam dvakrát vymýšlet sloh a pak tam bylo něco jako vyhledat z textu slova fonetická, lexikální no a podobně...tohle mi zrovna moc nešlo. Když se tak zpětně ohlídnu tak si říkám, že sem se toho vlastně nemusela tolik učit, protože na zkoušky na Keplera se vlastně člověk ani nemusí tolik učit....spíš tam šlo o logické myšlení odvozovaní z textu, pochopení různých informací....Dostali se mi do rukou i zkoušky z Aleje...tak v případě zájmu dodám! :) No nic...tak abych to tu celé nezabrala jen já. Chtěla sem všech mnohokrát poděkovat za to že to semnou těch několik měsíců vydrželi a HLAVNĚ za to, že mi tolik pomohli! :) Děkuju!!!! Budu na Vás často vzpomínat! :)