Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Honza – 22.4.2005 12:25

#9#a kam jsi, terko, šla? odpovědět

Honza – 22.4.2005 12:24

#9#jsem taky spokojen, byl jsem na gym. Budějovická na 6. místě. Vaše připravy mi ohromně pomohly! chodil jsem taky "až" od října. odpovědět

TErka – 22.4.2005 12:23

#9#ja se taky dostala ale bez prijimacek!:))ale jiank mi to pomohlo do me zakladni skoly:))jinak vam diky i kdyz jsem chodila jen jeden den:)) odpovědět

Denisa – 22.4.2005 12:13

#9#Pro mě byly příjmačky super úspěšný. Byla sem devátá. Zkoušky sem dělala na gympl Litoměřická. Na vaší příprvku sem sice chodila jenom říjen až prosinec, ale určitě mi to pomohlo :)) odpovědět

Lenka S. – 22.4.2005 11:43

#7#Chci poděkovat všem,co se podíleli na ZKN,protože jste fakt skvělí.VŠEM CO SE DOSTALI blahopřeju.TĚM CO SE NEDOSTALI tímhle svět nekončí.AHOJKY odpovědět

Terezka M. – 22.4.2005 11:39

#9#No super!! Ja se taky dostala a cestina mi moc moc moc pomohla !! DEKUJU ! odpovědět

Lucka Kucerova – 22.4.2005 10:20

#9#Chtela bych vzkazat,ze sem se dostala...A navic ze sem se dostala na skolu na kterou se dostal i "svetoznamej" Martin NGuyen...:) Hej vsechno nej pokud ste se nedostali!!! odpovědět

Bára Máchová – 22.4.2005 10:08

#9#Váš vzkaz...Chtěla bych se ještě zeptat, kam mám poslat to zadání příkladů z přijímaček, jestli třeba přímo na e-mail pana Husara nebo kam. prosím napište mi to na můj mail.děkuju odpovědět

Barča Máchová – 22.4.2005 09:58

#9#Váš vzkaz...Zkoušky mi dopadly skvěle, jelikož jsem se na Zatlanku dostala!!!A chtěla bych hrozně moc poděkovat všem, co se podíleli na tom, co umím a to především panu Husarovi, protože jeho matematika mi moc pomohla.;o) Podle mě zkoušky nebyly až tak náročný, dalo se to zvládnout...alespoň většina. Všechny příklady si nepamatuji, ale některé ano a tak vám je později zašlu. Ještě jednou moc a moc děkuju a mějte se fajn, pa Bára odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Pusinka – 1.1.2007 15:28

#9#Zdravím!! Jsem studentka druhého ročníku 4-letého gymnázia..ale na příjmačky na tuhle školu snad do smrti nezapomenu:-) Takže..bylo mi řečeno, že příjmačky si mnou vybraný gympl bude sestavovat sám. Takže jsem se začala klasicky učit-do matiky jsem počítala příklady z různých učebnic a z čj jsem dělala různé diktáty a rozbory. Jenže v únoru nám bylo řečeno, že příjmačky budou od firmy Scio. Tak jsem si zakoupila jejich 2 učebnice. Ale v každé učebnici byly asi jen tři zkušební příjmačky tohoto typu. Takže jsem se ani pořádně připravit nemohla. Mohlo se vybírat z možností-to je pozitivní, ale něktěré ty možnosti si byly tak podobné, že jsem kolikrát ani nevěděla, co mám zakroužkovat. Jenomže nejhorší na tom je, že se nemohlo jen tak tipovat, poněvadž se za špatnou odpověď odečítal bod-ALE OD CELKOVÉHO POČTU SPRÁVNÝCH ODPOVĚDÍ!! No testy mi dopadly celkem dobře a jsem moc ráda, že na Gymnáziu Dr. Karla Polesného mohu studovat:-)) Je to opravdu nejlepší škola, jakou jsem si mohla vybrat!! Takže radím všem-jděte za svým cílem, stojí to za to!! Protože i já si mohla vybrat školu, na kterou bych nemusela dělat příjmačky( měla jsem samé jedničky), ale chtěla jsem se dostat sem:-)