Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Vojta z Jezera – 26.4.2007 16:42

#7#Byl jsem 16 z 75...co to znamená? No? Znamená to, že jsem se dostal na Gymnázium Jana Nerudy! A proč jsem se tam dostal? No přeci díky Zkouškám Nanečisto! Jak je to možné? To je jasné, přeci díky skvělé péči a efektivitě týmu Zkoušek-Nanečisto! Jak ještě? Díky testům, zveřejněným v novinách od samotného pana Husara! Co ještě říci? Děkuji! :-) Váš Vojta Vávra odpovědět

Áňa – 26.4.2007 16:01

#7#Ahoj, děkuju moc!!! Hlásila sem se na Vítěznou Pláň a byla sem 7. ze 170 díky přijímačkám nanečisto... odpovědět

Maria – 26.4.2007 16:00

#9#Ahoj taky bych chtela podekovat....hlasila sem se na stepanskou a byla jsem 21...a pro vsechny kdo se taky dostali na stepanskou at se rychle zaregistruji na spoluzaky:Duz sou zalozeny..najdete je na Praha-Praha 1-Ag Stepanska...heslo je jmeno reditele mate ho na pozvance.....tak DIKY odpovědět

Helča – 26.4.2007 15:24

#9#Ahoj, chtěla bych vám moc poděkovat. Připravovala jsem se podle knížky Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám. Hlásila jsem se na výběrové gymnázium a obsadila jsem druhé místo. Moc dík odpovědět

Markéta Vytisková – 26.4.2007 14:27

#9#Ahojky lidi, hlavně vy co děláte ZKN(obecný studijní předpoklady). Chtěla bych vám moc poděovat za přpravu na zkoušky. Dělala jsem zkoušky na gymnázium Na Zatlance a musim s radostí konstatovat že jsem přijatá. Taky si myslim že vaše kurzy mi pomohly... obzvláště vysvětlování od pana Husara - vy to vysvětlíte vždycky tak skvěle že to pochopí prostě každej.... takže moc děkuju a přeju spoustu spokojenejch lidí do příštích let... odpovědět

gabriela – 26.4.2007 10:57

#9#je mi líto,ale bohužel jsem se nedostala na čtyřleté gymnázium. ted si bohužel musím hledat školy do druhého kola.nemáte pro mě nějaký dobrý tip?ale vaše zkoušky nanečisto mi určitě k něčemu pomohly...předem děkuju a také děkuju za připravování.... odpovědět

Petr – 26.4.2007 10:29

#5#Díky moc. Petr odpovědět

Křížová – 26.4.2007 07:39

#5#Váš vzkaz...Děkuji. Dcera se i díky Vám dostala na osmileté gymnázium. Váš přístup k dětem v přípravě si natolik oblíbila, že v závěru litovala, že už je konec a kurzy by klidně navštěvovala dál. Díky patří především Alešovi a jeho optimistickému přístupu i k tomu sebemenšímu pokroku.Děkujeme! odpovědět

kratochvíl – 26.4.2007 07:07

#5#Husarovy Zkoušky Nanečisto jsou skvělé. Dceři velice pomohly dostat se na osmileté gymnazium. Jejich způsob konání, optimistický přístup ke kontrole a řešení včetně zasílání výsledků je nejlepší možná příprava na přijímací zkoušky. DĚKUJI VELICE !!!!!! odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Eva Dočekalová – 27.4.2006 14:17

#9#Přihlsila jsem se na Gymnázium Na Vítězné pláni. Musím se přiznat, že jsem si ze začátku věřila(hlásilo se 82 lidí a brali 60, ale nakonec zkoušku složilo nad 60 bodů jen 46). ale pak mi začalo docházet, ža se svýma znalostma z matiky nemůžu jen tak uspět. Začala sem se tedy asi 20 dní před zkouškama docela svědomitě připravovat, ale psychicky sem byla nadně... Věděla jsem, že konkurence bude veliká a příjímací testy těžké... Ale nakonec sem uspěla. Matematiky byla jednoduchá, ale byla tam lineární funkce ( zadané 2 body, urči jestli tam patří bod, když....) a pak také úloha na logiku ( 20 koulí modrých, 15 červených, 10 zelených. Kolik musíme vytáhnout nejméně aby..... nebo nejvíce aby.....). Ale češtiny byla opravdu těžká(literatura...). ale byla jsem přijata a tak celému kolektivu děkuji, za skvělé připravení na přímačky!!!!!!