Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Lea – 20.5.2025 19:18

Dobrý den, děkujeme Vám za přípravu, bez které by se dcera nedostala na 8-leté gymnázium. odpovědět

Bára K. – 20.5.2025 17:11

Dcera se dostala z 9. třídy na Gymnázium U Libeňského zámku, které měla jako prioritu jedna. Sice s odřenýma ušima, ale na to se historie neptá :-) Z přijímacích testů neměla dobrý pocit, zejména matematika jí moc nevyšla, ale body (z obou testů celkem 74) nakonec stačily, a to je to hlavní. Chodila poctivě na přípravu na Zatlanku na češtinu i matematiku. Moc děkuji celému týmu za skvělou přípravu i komunikaci! Myslím, že bez vaší podpory by neměla šanci. odpovědět

Jelínková – 20.5.2025 11:13

Dcera se hlásila na šestileté gymnázium a chodila na pondělní přípravu do Jinonic. Matematiku vnímala jako těžkou oproti zkouškám nanečisto, ale asi to tak bylo, protože nakonec se dostala na Gymnázium Budějovická, což byla priorita číslo 1. Systematická příprava v kurzu i online cvičení jí určitě pomohly. odpovědět

Ngoc Trang Dang – 19.5.2025 11:41

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o radostnou zprávu. Moje dcera se letos hlásila na osmileté gymnázium a dosáhla krásného výsledku – získala 50 bodů z matematiky a 49 bodů z českého jazyka. Umístila se na prvním místě (jako nejlepší uchazečka) ve všech třech pražských gymnáziích, kam podávala přihlášku. Moc děkujeme všem učitelům a celému týmu Zkoušek nanečisto za skvělou přípravu, podporu a profesionální přístup během celého období. Vaše práce má opravdu smysl a věříme, že pomohla nejen naší dceři, ale i mnoha dalším dětem zvládnout přijímací zkoušky s jistotou a klidem. Přejeme Vám i nadále mnoho úspěchů, energie a spokojených studentů. odpovědět

Ondřej Brojír – 19.5.2025 08:49

Dobrý den, dcera 82 bodů (43 mat, 39 čj), přijata na gymnázium Litoměřická - 1. priorita (na všech třech vybraných gymnáziích bodově hoodně nahoře). Kombinovala on-line přípravu, testy on-line a testy přímo Na Zatlance (5x). odpovědět

Tereza – 18.5.2025 20:48

Děkuji za skvělou přípravu na šestileté gymnázium, chtěla bych poděkovat hlavně Jakubovi Havránkovi, který mě skvěle připravil na matematiku. na přijímačkách jsem měla celkem 73 bodů z testů a 10 bodů za vysvědčení a byla jsem v první polovině přijatých na mojí prioritní školu. odpovědět

Hana Kaštovská – 18.5.2025 16:16

Dobrý den, dcera 88 bodů (43 mat, 45 čj), přijata na gymnázium v Čelákovicích - 1. priorita (na všech třech vybraných gymnáziích bodově hoodně nahoře). Kombinovala přípravu ve škole, testy on-line a u Vás dlouhodobý kurz matematiky Na Zatlance. Mohu jen doporučit, u p. učitele Husara pochopila souvislosti, principy a najednou jí matematika dávala smysl a šla. Dobrý vklad i do studia na gymnáziu. Děkujeme za skvělou přípravu! odpovědět

Veronika – 18.5.2025 14:00

Dobré odpoledne, přidáváme se s velkým poděkováním za skvělé prezenční kurzy a materiály. Dcera se dostala na své vysněné osmileté gymnázium, a to i díky Vám. Oceňujeme srozumitelná výuková videa, množství materiálů, prezenční kurzy i zkoušky na nečisto. Díky nim získala dcera sebedůvěru a naučila se pracovat se stresem, nicméně souhlasíme s tím, že zkoušky na nečisto by mohly být těžší, aby svou obtížností více odpovídaly testům Cermat, které (alespoň letos) byly náročnější. Každopádně velmi děkujeme za vše! Bez Vás by to nevyšlo! Přejeme, ať se Vám nadále daří a rozhodně Vaše kurzy a materiály doporučujeme! odpovědět

Adam Pfeifer – 17.5.2025 19:53

Tak jsem se nakonec s 67 body dostal na 1. prioritu a to na SPŠE Ječnou. Měl jsem 29 b matiku a 38 b češtinu. Bylo to o fous, ale dostal jsem se. V testech mě nic moc ani nezaskočilo, jen z rychlosti a stresu nejspíše vzniklo pár chybek. Tedy v obou termínech mě i celkem bavily, jen ty chybky… Moc děkuji týmu Zkoušky-nanečisto a vřele doporučuji všem! odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Jiřina – 22.4.2005 09:57

#7#Váš vzkaz...Vážený pane Husare, chci touto cestou poděkovat za Vaši skvělou publikaci Krok za krokem k přijímacím zkouškám. Bohužel jsem ji v Brně objevila až v březnu, takže to co jsme měly s dcerou probírat už od listopadu jsme stihly za šest neděl. Fakticky jsme počítáním trávily všechny víkendy od pátku do neděle. Vím, že tento přístup asi nelze označit za příkladný, nic méně dělaly jsme pokroky velice rychle hlavně díky ukázkám řešení, takže jsme se nezdržovaly obvoláváním všech známých s dotazem "jak na to". No výsledek je ten, že dcera se dostala na gymnázium, které si moc přála. Když si uvědomím, že ještě začátkem března toho moc neuměla, tak tomu ještě sama nevěřím. Vaše publikace prostě byla "šítá na míru" a tak Vám i Vašemu kolektivu aspoň takto velice děkujeme. S pozdravem Jiřina a Tereza