Listopadové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěži, akcí a materiálů

Dlouhodobý kurz matematiky pro žáky 9. tříd - nedělní termín

alt

Přihlašování spustíme 9.11. v 18:00. Samotná výuka začne v neděli 6. ledna a bude mít 10 lekcí.

Intenzivní pravidelná příprava na zkoušky od ledna do dubna. Veškerá potřebná látka. Nejdříve procházíme potřebné znalosti z předešlých ročníků základní školy. Na ně navazujeme novými látkami. Výuka je provázena vlastními učebními materiály. V rámci kurzu se žáci seznámí s velkým počtem písemných prací z přijímacích zkoušek uplynulých let. Poznáte své znalosti a schopnosti, porovnáte je s ostatními žáky jiných škol.

Podrobnější informace zde.

Dlouhodobý kurz angličtiny pro žáky 7. tříd

Kurz bude probíhat od 16. listopadu 2018 až do konce března 2019 - 16 lekcí.

Dlouhodobý kurzy anglického jazyka vedou prověření lektoři Jazykové školy Březinka. Kurz zahájíme pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Dlouhodobý kurz angličtiny pro žáky 7. tříd.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze - SPŠST Panská pro žáky 9. tříd

alt

V listopadu můžete přijít ve středu 28.11.2018 v 15.00.

Zkoušky nanečisto v SPŠST Panská mají omezenou kapacitu a je potřeba si termíny rezervovat!

Zkoušky nanečisto v Panské pořádáme ve spolupráci se Střední průmyslovou školou sdělovací techniky. Testy budou podobné typu Cermatu z minulých let a ilustračním verzím.

Podrobnější informace zde.

Matematické soutěže

Přihlašování do soutěží spouštíme 15.11.

  • Matematická soutěž XXL - Soutěž je určena všem žákům 5. tříd, kteří si rádi započítají a mají v oblibě složitější úlohy. Začínáme 3. února 2019
  • Májová matematická soutěž - Soutěž pro žáky 3. až 6. tříd. Soutěž není složena ze samých těžkých úloh. Do každého testu přichystáme několik úloh snadných, několik středních, jednu nezvyklou a jednu těžší. Začínáme 5. května 2019.
  • Letní olympiáda matematiky - letní soutěž pro žáky ve věku 10 až 15 let. Do soutěže přichystáme takové úlohy, u kterých není rozhodující, co už jste se v matematice dozvěděli, ale co umíte vymyslet. Začínáme 5. července 2019.

Podrobnější informace o všech soutěžích zde.

Language Cert - zkoušky z angličtiny z reálných dovedností

alt

Listopadový termín je 24.11., ale na ten se musíte přihlásit ještě dnes (8.11.). Do 29.11. se pak můžete přihlašovat na prosincový termín 15.12.

Jazyková škola Březinka pořádá zkoušky z angličtiny z reálných dovedností! Chcete mezinárodní certifikát k profilové části maturity, studiu nebo pro zaměstnavatele?

Jazyková škola Březinka je jeden ze vzdělávacích projektů Mgr. Petra Husara.

Podrobnější informace zde.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz