Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Únorové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

Únorové video

Zakladatel Zkoušek nanečisto Mgr. Petr Husar Vás ve videu seznámí s aktuální nabídkou výuk.

Na video se můžete podívat na úvodní stránce našeho webu nebo na Facebooku.

Domácí Zkoušky nanečisto

Domácí zkoušky pořádáme pravidelně až do termínu jednotných přijímacích zkoušek a to každý pátek, sobotu a neděli.

Naše testy můžete řešit přes internet z pohodlí domova. Vaše práce opravují lektoři Zkoušek nanečisto a ke každému testu pro Vás máme připravené vzorové řešení a video-výklad testu.

Dlouhodobé kurzy matematiky a českého jazyka - distanční forma

Stále se můžete přihlašovat do běžících distančních kurzů. Čím dříve začnete, tím stihnete větší množství online testů hodnocených lektory. Veškerý obsah z již proběhlých týdnů získáte v podobě testů a video výkladu.

V rámci Dlouhodobých kurzů matematiky a českého jazyka získáte přístup k více jak padesáti hodinám video výuky. Dále pro Vás zpřístupníme přes 400 testů a dalších výukových materiálů. Dlouhodobé kurzy obsahují veškerý obsah z Domácích kurzů.

Kurzy jsme na poslední týdny před přijímacími zkouškami zlevnili na 1 700 Kč za předmět.

Domácí kurzy geometrie KURÝR

alt

KUrz RÝsovacích Rozcviček přes internet

Kurz by měl pomoci s přípravou každému, kdo si není v geometrii jistý, stejně tak i těm, co si jen chtějí vypilovat svoje rýsovací umění.

Databáze výukových videí, doplňkových výuk a dalších materiálů

Obsah databáze je zaměřený na konkrétní problémy a okruhy znalostí. Stále přidáváme nová videa.

Rozhodli jsme se zpřístupnit bonusový obsah, který je součástí našich kurzů. Produkt obsahuje i Dotazovnu, ve které řešíme zapeklitější úlohy, které nám posílají naši žáci. Obsah bude přístupný do 30. 4.

Letní kempy

Nabízíme příměstské tábory na letní prázdniny: předpřípravný kemp matematiky a českého jazyka, kreativní kemp a tábory s výukou angličtiny nebo němčiny.

Letní intenzivní kemp matematiky a českého jazyka

Doženeme spolu zábavnou formou zameškanou látku během koronakrize a připravíme se na nový školní rok. Budeme lépe připraveni na přijímací zkoušky. Kurzy povedou učitelé Zkoušek nanečisto.


Kreativní kemp

Na letní prázdniny nabízíme příměstské tábory pro děti od 10 do 15 let. Pojďte si s námi rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou!


Anglický kemp

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Kemp s výukou němčiny

Příměstský tábor s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let. Týden zážitkové němčiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, ve kterém se nemluví česky.

Domácí kurzy matematiky a českého jazyka

Stále se můžete přihlašovat i do běžících Domácích kurzů. I zde platí, že čím dříve začnete, tím stihnete větší množství online testů hodnocených lektory. Veškerý obsah z proběhlých týdnů získáte v podobě testů a video výkladu.

Domácí kurz přináší odlehčenou verzi našich Dlouhodobých kurzů, celý je od začátku koncipován pouze pro online výuku.

V rámci Domácích kurzů matematiky a českého jazyka získáte přístup k více jak dvaceti hodinám video výuky. Dále pro Vás zpřístupníme přes 250 testů a dalších výukových materiálů.

Online soutěže

V květnu nabízíme matematickou soutěž MASO, ÚL soutěž v úlohách logických a SOJČE, soutěž v českém jazyce.

ÚL - soutěž Úloh Logických

Soutěž netradičních, na přemýšlení náročných úloh, které jsou zároveň přípravou na ty nejzapeklitější úlohy z testů Cermatu.


SOJČE - SOutěž Jazyka ČEského

Zkušební kola zdarma

Soutěž se skládá z deseti kol, jimiž Vás budou provázet literární hrdinové z nejrůznějších děl české i světové literatury. Stručně Vám představí svůj příběh, skrze který se s nimi podíváte do úryvků z knih, z nichž pochází.

MASO - MAtematická SOutěž

Zkušební kola zdarma

Testy v soutěži jsou sestaveny ze základních úloh, které se objevují v testech od Cermatu. Skladba testů je taková, aby žáky řešení bavilo, nebylo únavně dlouhé a přineslo poučení.

OSMA - Obecná Soutěž MAtematiky

zdarma

Rychlá soutěž zaměřená na základní početní úlohy. Pro žáky všech tříd ZŠ od 10 do 13 let a speciálně i pro všechny ostatní, včetně rodičů.

Víc o soutěži

Online testy

Online testy z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu.

Připravili jsme pro Vás na našich webových stránkách uzavřené testy z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů, s nabídkou odpovědí (a, b, c, d). Jedná se o přípravu na přijímací zkoušky. Naše podoba ONLINE testů je pokaždé doplněná kompletním řešením, vše je jasně a přehledně vysvětleno.

Balíčky se studijními materiály

alt

24 balíčků pro domácí studium. První balíčky si můžete stáhnout ZDARMA z internetu na zkoušku.

Nabízíme Vám internetové balíčky, které obsahují přípravné materiály z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu. Tempo práce s balíčky závisí jen a jen na Vás, doporučujeme však každý týden otevřít jeden nový balíček.

Tištěné učebnice

Širokou nabídku tištěných učebnic najdete na obchod.zkousky-nanecisto.cz.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás prosím na [email protected]