Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Srpnové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

MASO - MAtematická SOutěž

alt

5. 8. 2020 začíná letní kolo pro budoucí žáky 5., 7. a 9. tříd. Zkušební kolo zdarma po registraci a objednání.

Testy nabízí porovnání Vašich výsledku s dalšími žáky, kteří se budou hlásit na střední školy. Soutěž je sestavena ze základních úloh, které se objevují v testech od Cermatu. Skladba testů je taková, aby žáky řešení bavilo, nebylo únavně dlouhé a přineslo poučení.

Letní matematická pohotovost

Doučování matematiky v Praze. Probíráme, co Vás zrovna trápí. Pomůžeme s úkoly. Připravíme na reparát. Doučíme Vás to, co jste nestihli během domácí a online výuky na konci školního roku.

Češtinářská pohotovost - příprava na opravnou maturitu z českého jazyka

alt

Výuka je určena studentům středních škol, které čeká opravná maturita, protože nenapsali didaktický test a chtějí se během prázdnin připravovat.

Letní kempy

Stále se můžete přihlašovat na naše letní příměstské tábory. Předpřípravný intenzivní kemp matematiky a českého jazyka, tábory s výukou angličtiny, nebo němčiny.

Letní intenzivní kemp matematiky a českého jazyka

Doženeme spolu zábavnou formou zameškanou látku během koronakrize a připravíme se na nový školní rok. Budeme lépe připraveni na přijímací zkoušky. Kurzy povedou učitelé Zkoušek nanečisto.


Anglický kemp

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Kemp s výukou němčiny

Příměstský tábor s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let. Týden zážitkové němčiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky.

Dlouhodobý kurz matematiky k maturitě a ke zkouškám na VŠE a další VŠ

alt

Spustili jsme přihlašování na školní rok 2020/2021.

Bojíte se matematiky, chcete se připravit ke zkouškám na VŠ nebo k maturitě? Neváhejte a přijďte. Matematika vás bude bavit, začne se vám v počítání dařit a vše zakončí úspěch u zkoušek.

Dlouhodobý kurz českého jazyka ke státní maturitě

Spustili jsme přihlašování na školní rok 2020/2021.

Kurz je určen studentům 4. ročníku středních škol, kteří se chtějí kvalitně připravit na státní maturitu z českého jazyka. Výuka je zaměřena zejména na trénování slohových prací a didaktických testů, které lektorka opraví a na jejichž základě bude probíhat další výklad.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz