Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Dubnové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

Domácí Zkoušky nanečisto

alt

Pro kluky a holky (5., 7. a 9. třída) z celé republiky pořádáme online Domácí Zkoušky nanečisto s pečlivým video rozborem. Od 16. 4. do 2. 5. 2021 probíhají Domácí Zkoušky nanečisto každý den!

Naše testy můžete řešit přes internet z pohodlí domova. Vaše práce opravují lektoři Zkoušek nanečisto a ke každému testu pro Vás máme připravené vzorové řešení a video-výklad testu.

Domácí kurzy geometrie KURÝR

KUrz RÝsovacích Rozcviček přes internet

Kurz by měl pomoci s přípravou každému, kdo si není v geometrii jistý, stejně tak i těm, co si jen chtějí vypilovat svoje rýsovací umění.

Databáze výukových videí, doplňkových výuk a dalších materiálů

alt

Obsah databáze je zaměřený na konkrétní problémy a okruhy znalostí. Stále přidáváme nová videa.

Rozhodli jsme se zpřístupnit bonusový obsah, který je součástí našich kurzů. Produkt obsahuje i Dotazovnu, ve které řešíme zapeklitější úlohy, které nám posílají naši žáci. Obsah bude přístupný do 30. 4.

Letní kempy

Nabízíme příměstské tábory na letní prázdniny: předpřípravný kemp matematiky a českého jazyka, kreativní kemp a tábory s výukou angličtiny nebo němčiny.

Letní intenzivní kemp matematiky a českého jazyka

Doženeme spolu zábavnou formou zameškanou látku během koronakrize a připravíme se na nový školní rok. Budeme lépe připraveni na přijímací zkoušky. Kurzy povedou učitelé Zkoušek nanečisto.


Anglický kemp

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Kemp s výukou němčiny

Příměstský tábor s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let. Týden zážitkové němčiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, ve kterém se nemluví česky.

Online soutěže

V květnu nabízíme matematickou soutěž MASO, ÚL soutěž v úlohách logických a SOJČE, soutěž v českém jazyce.

ÚL - soutěž Úloh Logických

Soutěž netradičních, na přemýšlení náročných úloh, které jsou zároveň přípravou na ty nejzapeklitější úlohy z testů Cermatu.


SOJČE - SOutěž Jazyka ČEského

Zkušební kola zdarma

Soutěž se skládá z deseti kol, jimiž Vás budou provázet literární hrdinové z nejrůznějších děl české i světové literatury. Stručně Vám představí svůj příběh, skrze který se s nimi podíváte do úryvků z knih, z nichž pochází.

MASO - MAtematická SOutěž

Zkušební kola zdarma

Testy v soutěži jsou sestaveny ze základních úloh, které se objevují v testech od Cermatu. Skladba testů je taková, aby žáky řešení bavilo, nebylo únavně dlouhé a přineslo poučení.

OSMA - Obecná Soutěž MAtematiky

zdarma

Nově jsme spustili OSMU II.

Rychlá soutěž zaměřená na základní početní úlohy. Pro žáky všech tříd ZŠ od 10 do 13 let a speciálně i pro všechny ostatní, včetně rodičů.

Víc o soutěži

MMS - Májová Matematická Soutěž

Začínáme v neděli 9. 5. v 17:00.

Matematická soutěž, která není složena ze samých těžkých úloh. Je tedy vhodná opravdu pro každého.

LOM - Letní Olympiáda Matematiky

Začínáme v pátek 2. 7. v 17:00.

Soutěž není zaměřena jen na matematické génie a platí heslo – důležité je zúčastnit se, ne vyhrát.

Online testy

Online testy z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu.

Připravili jsme pro Vás na našich webových stránkách uzavřené testy z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů, s nabídkou odpovědí (a, b, c, d). Jedná se o přípravu na přijímací zkoušky. Naše podoba ONLINE testů je pokaždé doplněná kompletním řešením, vše je jasně a přehledně vysvětleno.

Balíčky se studijními materiály

alt

24 balíčků pro domácí studium. První balíčky si můžete stáhnout ZDARMA z internetu na zkoušku.

Nabízíme Vám internetové balíčky, které obsahují přípravné materiály z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu. Tempo práce s balíčky závisí jen a jen na Vás, doporučujeme však každý týden otevřít jeden nový balíček.

Tištěné učebnice

Širokou nabídku tištěných učebnic najdete na obchod.zkousky-nanecisto.cz.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás prosím na [email protected]