Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Červnové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

MMS - online matematická soutěž

alt

Začínáme 21.6. v 17:00.

Matematická soutěž, která není složena ze samých těžkých úloh. Je tedy vhodná opravdu pro každého.

Letní kempy

Nabízíme příměstské tábory na letní prázdniny: předpřípravný kemp matematiky a českého jazyka, kreativní kemp a tábory s výukou angličtiny, nebo němčiny.

Letní intenzivní kemp matematiky a českého jazyka

Doženeme spolu zábavnou formou zameškanou látku během koronakrize a připravíme se na nový školní rok. Budeme lépe připraveni na přijímací zkoušky. Kurzy povedou učitelé Zkoušek nanečisto.


Kreativní kemp

Na letní prázdniny nabízíme příměstské tábory pro děti od 10 do 15 let. Pojďte s námi rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou!


Anglický kemp

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Kemp s výukou němčiny

Příměstský tábor s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let. Týden zážitkové němčiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky.

LOM - Letní olympiáda matematiky

alt

Pro žáky všech tříd ZŠ od 10 do 15 let - Letní Olympiáda Matematiky (nebo také LOgická Matematika)

Soutěž bude mít 5 kol. Do každého kola přichystáme takové úlohy, u kterých není rozhodující, co už jste se v matematice dozvěděli, ale co umíte vymyslet. Úlohy budou více logické než početní. Každé kolo bude řešení na 20 až 30 minut. Nebude se jednat o závratně obtížné úlohy, takže se může přihlásit každý, kdo si chce trochu protrénovat "malé šedé buňky mozkové". Soutěž není zaměřena jen na matematické génie a platí heslo, důležité je zúčastnit se, ne vyhrát.

Language Cert

Nejbližší termín 26. 6.(odpoledne)

Zkoušky z angličtiny z reálných dovedností (uznávány MŠMT i OFQUAL). Certifikát z AJ nahrazující maturitní profilovou zkoušku z AJ. Zkoušky pořádá jazyková škola Březinka.

Matematická pohotovost

alt

Doučování matematiky v Praze. Probíráme, co Vás zrovna trápí. Pomůžeme s úkoly. Připravíme na reparát. Doučíme Vás to, co jste nestihli během domácí a online výuky na konci školního roku.

Tištěné učebnice

Širokou nabídku tištěných učebnic najdete na obchod.zkousky-nanecisto.cz.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás na [email protected]