Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Zářijové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a studijních materiálů.

Náš přístup ke školnímu roku 2020/2021

alt

Jsme připraveni na to, že v letošním roce budeme nuceni kombinovat výuky ve škole a výuky doma. Vše chystáme tak, abyste mohli pohodlně přepínat mezi přímou výukou a výukou doma. I když je zdravotní situace v České republice komplikovaná, věříme, že stejně jako v minulých letech přivedeme naše žáky a studenty k úspěchu u zkoušek. A rozvineme jejich schopnosti a dovednosti.

Domácí Zkoušky nanečisto pro žáky 5., 7. a 9. tříd

Domácí Zkoušky nanečisto od 2. října probíhají v pátek, sobotu a neděli.

Pro ty, kteří se chtějí zkoušek zúčastnit z pohodlí domova, nabízíme Zkoušky nanečisto přes internet.

Domácí kurzy pro žáky 3. až 9. tříd

alt

Domácí kurzy probíhají od října a již jsou vypsány konkrétní termíny.

Domácí alternativa k našim dlouhodobým kurzům. Online výuka kopíruje látku prezenčních kurzů. Skládá se z pravidelných testů v době prezenčních kurzů, vysvětlení nové látky, domácích úkolů a dalších materiálů k samostudiu.

MASO MAtematická SOutěž

Letní MASO pro žáky 5., 7. a 9. tříd prodlouženo do 30. 9.

Zkuste si své matematické znalosti v online soutěži a porovnejte své výsledky s žáky stejných ročníků. Zkušební kolo zdarma po registraci a objednání.

SOJČE SOutěž Jazyka ČEského

alt

Letní SOJČE pro žáky 5., 7. a 9. tříd prodlouženo do 30. 9.

Zkuste si své češtinářské znalosti v online soutěži a porovnejte své výsledky s žáky stejných ročníků. Zkušební kolo zdarma po registraci a objednání.

Matematická pohotovost

Doučování matematiky v Praze. Probíráme, co Vás zrovna trápí. Pomůžeme s úkoly. Připravíme na reparát. Doučíme Vás to, co jste nestihli během domácí a online výuky na konci školního roku.

Dlouhodobé kurzy

Probíhá přihlašování do dlouhodobých kurzů. Navýšili jsme kapacity pro pátou a sedmou třídu v pátečních kurzech.

Dlouhodobý kurz matematiky k maturitě a ke zkouškám na VŠE a další VŠ

alt

Bojíte se matematiky, chcete se připravit ke zkouškám na VŠ nebo k maturitě? Neváhejte a přijďte. Matematika Vás bude bavit, začne se Vám v počítání dařit a vše zakončí úspěch u zkoušek.

Dlouhodobý kurz německého a anglického jazyka k maturitě a ke zkouškám na VŠ

Ve spolupráci s jazykovou školou Březinka nabízíme kurz pro ty z Vás, kteří se chtějí spolehlivě připravit k maturitě nebo přijímacím zkouškám na VŠ.

Dlouhodobý kurz českého jazyka ke státní maturitě

Kurz je určen studentům středních škol, kteří se chtějí kvalitně připravit na státní maturitu z českého jazyka. Výuka je zaměřena na trénování slohových prací a didaktických testů, které opravíme a na jejichž základě bude probíhat další výklad.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz