Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Březnové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

Prezenční výuka

Veškerá prezenční výuka je do odvolání zrušena.

Domácí Zkoušky nanečisto

Kdo bude mít zájem, dostane zadání testů internetem až domů. V pátek od 15:00 (5.,7. a 9. třída). Sobota dopoledne od 9:00 (7. a 9. třída). Sobota odpoledne ve 14:00 (5. třída). Vaše práce vyhodnotíme a pošleme vám vzorová řešení. Termíny 13. a 14. 3. jsou zdarma, na další je možné využít předplatné z přezenčních Zkoušek nanečisto. Podrobné informace na našich stránkách .

On-line soutěž zdarma

alt

MaSo - internetová MAtematická SOutěž pro žáky pátých, sedmých a devátých tříd

Rádi bychom Vám umožnili využít na přípravu i čas, než budeme moci znovu výuky obnovit.

Připravili jsme si pro Vás zcela zdarma první část nové soutěže. Kola jsou sestavena ze základních úloh, které se objevují v testech od Cermatu. Podrobnější informace:

Slevy na on-line testy

On-line testy z matematiky, českého jazyka, OSP, za poloviční cenu.

Připravili jsme pro vás na našich webových stránkách uzavřené testy z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů s nabídkou odpovědí (a, b, c, d). Jedná se o přípravu na přijímací zkoušky. Naše podoba ONLINE testů je pokaždé doplněná kompletním řešením, vše je jasně a přehledně vysvětleno.

Podrobnější informace:

Balíčky se studijními materiály

alt

24 balíčků pro domácí studium se slevou 25%

Nabízíme vám internetové balíčky, které obsahují přípravné materiály z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu. Tempo práce s balíčky závisí jen a jen na vás, doporučujeme však každý týden otevřít jeden nový balíček.

Podrobnější informace:

Další slevy

Připravujeme pro vás i další slevy a to na IZKN (internetové Zkoušky nanečisto) a na tištěné učebnice z našeho eshopu. Podrobnější informace budeme průběžně doplňovat na naše stránky.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto, kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz