Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Letní novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěží, akcí a materiálů.

Letní kempy

alt

Kempy poběží téměř celé léto!

Anglické kempy - Příměstské tábory s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let. Půjde o týden zážitkové angličtiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky.


Německé kempy - Příměstské tábory s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let. Potřebujete zopakovat němčinu před začátkem školního roku a produktivně využít poslední týdny prázdnin? Využijte k tomu náš intenzivní opakovací kurz! Kempy proběhnou postupně dva, jeden pro začátečníky a druhý pro pokročilé studenty.


Letní kreativní kempy - Příměstské kreativní tábory plné her a soutěží. Pojďte s námi v létě rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou! Pro děti ve věku 10-15 let. Zajímavý týden pro děti od 10 do 15 let. Kempy budou vedeny učiteli ze Zkoušek nanečisto.

LOM - Letní olympiáda matematiky

Letní hravý odpočinek od klasické výuky. Soutěž je určena žákům 3. až 9. tříd, kteří si rádi započítají a mají v oblibě logické úlohy. První kolo soutěže začíná 5. července 2019. Pro děti ve věku 10 - 15 let.


Více informací o letní olympiádě matematiky.

Dlouhodobé kurzy

Přihlašování na školní rok 2019/2020 spustíme již 1. července!

Přípravný kurz je zacílen k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek. Děláme vše pro to, aby se v našich hodinách dobře cítil každý žák bez ohledu na jeho schopnosti. Výuky vedeme dynamicky s energickým zaměřením na co nejaktivnější činnost žáků.


Podrobnější informace:

Učebnice

obchod

Nejen na prázdniny si můžete přibalit do batohu naše učebnice - matematiku, český jazyk, angličtinu, testy všeobecných znalostí a další publikace.


Více informací a možnost nákupu v obchodě Zkoušek nanečisto.

On-line testy

Online "klikací" testy pro rychlé procvičení a okamžité získaní výsledků. Matematika, český jazyk a všeobecné znalosti.


Více informací: 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída, 9. třída


Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz