Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Šárka Schusterová (e-mail)26. 5. 2017 10.56
Když naše děti na školu nastoupily,bylo aktivit pro rodiče tolik, že nám to až nebylo milé.Podstatné je, že několikrát do roka jsou obsáhlé konzultace s jednotlivými profesory a na každého rodiče i studenta je vymezen dostatečný čas -ano, na konzultacích jsou vítáni i studenti a dochází k přímému řešení - to je skvělé - nikdo se nemůže vymlouvat. Škola nenechá žádného studenta tzv. padnout - nedostatky řeší se studenty i s rodiči individuelně a rychle. Projekty jsou zajímavé a je zde prostor pro kreativitu. Na internetu okamžitě vidíte všechny známky vašeho dítěte i jak si celkově stojí. Na školu chodí dvě naše děti-do primy a do kvarty.Nejzajímavější je pro nás počet studentů přijatých na VŠ a úspěšně odmaturovaných. To jsou pro nás hlavní parametry jakékoliv školy a proto jsme v GMVV. Škola je zaměřena spíše jazykově než přírodovědně, ale my jsme tu moc spokojení.Ta záchranná síť je skvělá, je prima vědět, že vašemu dítěti nenechají ujet vlak. Ano, lze si tu opravovat známky - ale to je spíše motivující a dítě se látku i naučí, pokud je ale někdo skutečný flink, šanci nemá jako kdekoliv jinde.
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)
Anonym (e-mail)25. 5. 2017 12.24
Nevíte, jak je to na čtyřletém s druhým jazykem? Bývají jen začátečníci nebo se dá i pokračovat? A je na škole ruština-třeba jako seminář? Díky
Gymnázium Omská
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Omská)
Anonym (e-mail)24. 5. 2017 19.51
Já si zvolil španělštinu:)
Gymnázium Na Zatlance
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Na Zatlance)
Anonym (e-mail)24. 5. 2017 18.35
Ahoj, je tu někdo, kdo nastupuje přístí rok do prváku? Jaký druhý jazyk jste si zvolili?
Gymnázium Na Zatlance
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Na Zatlance)
Anonym (e-mail)24. 5. 2017 17.15
Who cares?
Gymnázium Na Vítězné pláni
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Na Vítězné pláni)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 12386

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist