Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Anonym (e-mail)25. 2. 2017 10.20
Skvělá škola!
Gymnázium Nad Alejí
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Nad Alejí)
Anonym25. 2. 2017 10.00
Podívej se natento odkaz: http://gjk.cz/zivot-na-gjk/sport/ a další: http://gjk.cz/page/12/
Gymnázium Jana Keplera
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Jana Keplera)
Anonym24. 2. 2017 22.23
Dobry den, ahoj případní sportovci, prosím, jak zvládáte tréninky a školu? Co děláte za sport a jak trénujete? Máte ve třídě sportovce? Jsem sportovní gymnastka, počítám, že budu asi muset skončit nebo změnit sport, že dvoufázově jako doteď to nepůjde a ten konec prostě brzo přijde :( Ale tak pro představu, jaká je možnost sportovat v rámci školy? Co děláte za sport, který se se školou dá dělat? Znáte někoho, kdo zvládá i závodit? Nemůžu se sportem přestat, to bych se zbláznila, není to sranda vypadnout ze zátěže, ale jednou to přijít musí... tak bych chtěla vědět, co se tak dá s Keplerem zvládat. Jak spotujete? Děkuju za odpovědi!
Gymnázium Jana Keplera
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Jana Keplera)
jejdkshdjdkxjdud (e-mail)24. 2. 2017 11.45
Tato škola je vcelku dobrá, pro všechny, kteří mají rádi jazyky. Ja tady ale jeden problém:Paní učitelka Březinová odmítá mému synovi(a celé jeho třídě) vysvětlit učivo. Při písemce někdy mluví, a proto mého syna i ostatní žáky znervózňuje, což vede k nepovedení písemky. Když se můj syn hlásí k vyzkoušení k tabuli, tak ho buď odmítne(protože ví, že to umí a chce naschvál vyvolat žáky, kteří to neumí), nebo mu dá jeden z nejtěžších příkladů naschvál, aby to nezvládl a někdy ho i při zkoušení naschvál znervózňuje. I přes to, že jsem párkrát za paní učitelkou byla jí poprosit, aby mého syna přezkoušela, tak mě řekne, že ano, ale někdy to dopadá tak, že ho buď nevyzkouší, nebo ho vyzkouší, až z další látky. Proto má můj syn velmi špatné známky(měl i na vysvědčení), a zbytek třídy s ní má také velmi velké problémy. Někdy si i paní učitelka Březinová na někoho zasedává(to znám ze zkušenosti mého syna. Tato škola je dobrá(i velmi dobrá), ale má bohužel tuhle nevýhodu.
Fakultní ZŠ s RVJ Drtinova
(hodnotit | všechna hodnocení: Fakultní ZŠ s RVJ Drtinova)
Anonym (e-mail)23. 2. 2017 22.14
Dává sem někdo přihlášku do prváku 2017/18?
Obchodní akademie Vinohrady
(hodnotit | všechna hodnocení: Obchodní akademie Vinohrady)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 12181

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist