Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Anonym9. 12. 2016 23.36
Ještě dodám, že na dámské toaletě je během dne cítit marihuana....spíš by mě zajímalo, jestli existuje škola, kde to tak není. Je to na státních i soukromých a kde ne? A co s tím?
Mensa gymnázium, o.p.s., Praha 6
(hodnotit | všechna hodnocení: Mensa gymnázium, o.p.s., Praha 6)
Anonym (e-mail)9. 12. 2016 23.34
Tento rok se jsem chci hlásit...? ČJ za jedna, fakt?
Gymnázium profesora Jana Patočky
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium profesora Jana Patočky)
matka žákyň (e-mail)9. 12. 2016 16.02
Na toto gymnázium chodí obě naše dcery a jsou spokojené až na nějaké maličkosti, ale po určitém incidentu konstatujeme, že škola je spravedlivá a umí se i omluvit, když byl nějaký problémek se spolužačkou.Nechápu některé komentáře, asi jednak proto, že máme rádi pana prezidenta Zemana a Čínu bereme jako skvělou příležitost seznámit se s jednou z největších světových ekonomik a její kulturou /naše děti tam také nejely - nemohou jet všichni/- ale není to jen Čína, byly i j"Japonské dny", spolupracuje se se státy EU a děti hodně jezdí do zahraničí poznávat svět.Pokud se vlastního vzdělání týká, myslím je hlavním parametrem: "Jaké procento dětí udělá maturitu" - a to má GMVV výborné výsledky, také je tu úspěšnost při přijetí na VŠ a to i zahraniční. Uvidíme na Klamovce, ale zatím můžeme jen doporučit.
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)
nurajura@email.cz (e-mail)8. 12. 2016 21.46
Škola průměrná,matika je lehká, což mě osobně vyhovuje, fyzika supr,dějepis úžasnej, zeměpis a chemie fajn, i když těžší, jazyky lehký, škola je celkově hodně jednoduchá,vybavení a zařízení školy špatný,ale žít se dá
Masarykovo klasické gymnázium Říčany
(hodnotit | všechna hodnocení: Masarykovo klasické gymnázium Říčany)
Anonym (e-mail)8. 12. 2016 21.39
škola průměr,zařízení horší průměr, matika lehká a pan prof. Staněk supr, jazyky ok, i když angličtina by mohla být těžší, zeměpis a chemie supr
Masarykovo klasické gymnázium Říčany
(hodnotit | všechna hodnocení: Masarykovo klasické gymnázium Říčany)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 11986

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist