Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Anonym (e-mail)22. 7. 2016 21.24
Neberte znamky a ucitele v potaz. Delejte to, co vas bavi a naplnuje, neohlizejte se za svymi neuspechy. Pokud pujdete za svym cilem, bude rodicum jedno, co jste meli na gymplu. A je jedno, jestli chcete sportovat nebo studovat chemii. Nemyslim to tak, ze se nemate ucit vubec (tady se proste ucit musite, pokud neumite hodne dobre cheatovat), ale mejte nejake zajmy, mimoskolni akce a bavte se s prateli. Je tu prijemna atmosfera jako malokde, lidi tu jsou pratelsti a pozitivni a nestezuji si na malickosti. Nekteri zase ne, ale tak je to vsude. Nadavanim a biflovanim pro co nejlepsi znamky ze sebe nadelate zombie
Gymnázium Postupická
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Postupická)
Anonym (e-mail)20. 7. 2016 1.27
Vy pochvalujete angličtinu?? Ředitelka letos vyhodila profesora angličtiny, ten zavedl studijní program s deseti hodinami týdně. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet.. O těhotných profesorkách jsem několik let neslyšela.. :-) Co se týče přírodovědných předmětů, je to bída!!
KLASICKÉ GYMNÁZIUM MODŘANY s.r.o., Praha 4
(hodnotit | všechna hodnocení: KLASICKÉ GYMNÁZIUM MODŘANY s.r.o., Praha 4)
Štětkový fantom (e-mail)19. 7. 2016 7.40
Na škole jsem maturoval po 4letém studiu. Škola je průměrná. Najdou se pouhá hrstka učitelů, kteří jsou schopni neco naucit. Vedení na této se skládá z tří žen pocházejících snad z jiného vesmíru. Upřímnou soustrast pokud jednu z "milých" zástupkyň dostanete na nějaký předmět. Sám jsem z toho propadl depresím a alkoholu.
Gymnázium profesora Jana Patočky
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium profesora Jana Patočky)
anonym (e-mail)18. 7. 2016 17.19
Mohli byste mi, prosím, napsat hodnocení čtyřletého na této škole. A ještě jak časté jsou zahraniční pobyty. Díky
Gymnázium profesora Jana Patočky
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium profesora Jana Patočky)
Anonym (e-mail)18. 7. 2016 13.30
Na tohle gymnázium chodím tři roky a máme dobrou třídu i dobré učitele. Hlavně naší třídní, která nás toho hodně naučí. Některý učitelé jsou horší, ale pořád něco děláme a musíme se učit.
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 11677

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist