Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Anonym (e-mail)25. 8. 2016 1.14
Vy, co tu píšete hovna o Koubovi musíte bejt na angličtinu asi opravdoví přeborníci :DDD I ty největší košťata ode mně ze třídy pouštěl 4 roky dál a něktěrý z nich dokonce i s trojkou. Já jsem byl na angličtinu vždycky dobrej, ale tak trochu jsem na to sral a začal jsem se snažit, až po tom, co jsem ho ve druháku dostal, protože mě jeho hodiny bavily a nebyl pro mě nejměnší problém mít u něj jedničku na vízo, kdy se mi zachtělo. To, že někdy ve svých hodinách odbočí od angličtiny je sice pravda, ale drtivá většina studentů o výuku stejně nemá zájem a je celou hodinu na mobilu, takže nevím, na co si tu stěžujete, navíc jeho hitorky ze života jsou vtipný a zajímavý. Pro mě osobně jeden z nejlepších učitelů na škole... Jinak škola, jako taková za moc nestojí, hlavně kvůli paní ředitelce a její dcerušce, ale pro flákače ideální. S pozdravem S.J.
Obchodní akademie Holešovice
(hodnotit | všechna hodnocení: Obchodní akademie Holešovice)
Anonym (e-mail)25. 8. 2016 0.08
to jsi poradil brzo :D jo jako jsou oukej, ale toho co tu všichni vychvalujou, tak to je ted zástupce a nechtěl bych ho vytočit, u nás ve třídě udělal docela vítr
VOŠ a SPŠS stavební
(hodnotit | všechna hodnocení: VOŠ a SPŠS stavební)
Anonym (e-mail)24. 8. 2016 23.58
tak jako všude, někdo je super a někdo ne :D já chodím na dopravky a jsem spokojený
VOŠ a SPŠS stavební
(hodnotit | všechna hodnocení: VOŠ a SPŠS stavební)
Anonym (e-mail)24. 8. 2016 15.11
Hodnocení: 1
Gymnázium Botičská
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Botičská)
Rodič (e-mail)24. 8. 2016 13.35
Hezký den všem. Moje dcera navštěvuje školu již 3 rok. Často se na hodiny připravuje dlouho do noci, vidím na některých předmětech vysoké nároky. Hodnotím to pozitivně. Myslím, že je to o přístupu. Pokud se chcete vzdělávat, škola vám to umožní, pokud se chcete flákat, nikdo vás za to nepotrestá. Je to svoboda vůle, které mimochodem učí děti zodpovědnosti za vlastní život. Jasně, jsou ve třídě i rozmazlené odložené dětičky, ale o jejich budoucnost je již dávno postaráno rodiči, tak jenom "chodí do školy" a stěžují si na kantory, protože požadují, aby se učili:-( Ti, kteří se chtějí někam dostat na dobrou vysokou školu a uvědomují si nároky, učí se... Není to o škole, ale i o rodičích a motivaci. Dcera je spokojena, já vidím pokroky, tedy školu doporučuji. Možná jenom to střídání a zástupy učitelů jsou moc časté.
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 11709

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist