Informace o přijímacích zkouškách na střední školy

Hodnocení středních škol

Seznam ohodnocených středních škol

Vypsat seznam všech ohodnocených středních škol

Hledat podle názvu střední školy

Jméno školy:

Naposledy přidaná hodnocení

Pocestný (e-mail)26. 6. 2017 0.30
Této škole se velkým obloukem vyhněte, jak už ostatní hodnocení naznačují je to naprostý odpad, dodnes nezapomenu na šikanu ze strany profesorů ale nejlepší zážitek byl, když mi třídní přišel do třídy opilý..
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)
Anonym25. 6. 2017 15.21
Na tuto škola jsem chodil a úspěšně jsem odmaturoval. Každý má svůj názor, ale podle mě je tahle škola na dobré úrovni. Je to škola spíše rodinného typu, kdykoliv budete něco potřebovat dovysvětlit po vyučování, učitelé vždy rádi pomůžou, nechají vás dopsat písemky. Já osobně jsem využil individuální výukový plán a vždy jsem se na termínu zkoušení s učiteli v pohodě domluvil. Nemůžu říct jediné špatné slovo.
Střední odborná škola podnikatelská PROFIT
(hodnotit | všechna hodnocení: Střední odborná škola podnikatelská PROFIT)
Anonym (e-mail)24. 6. 2017 14.16
Samozřejmě jsem chtěl říct "co profesor(ka) neříkal(a) a nenachází se v učebnicích", moje chyba.
Gymnázium Postupická
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Postupická)
Anonym (e-mail)23. 6. 2017 14.43
A mně se zase zdá, že normální student nepíše obhajobu školy ve 22:24. V každém případě jsem jako rodič dítěte, které zkoušky na tuto školu zvládlo, rád, že jsme se rozhodli pro jinou školu. I kdyby bylo pouze 50 % recenzí pravdivých, nedovedu si představit, že bychom dali dceru na tuto školu a pak si to 8 let vyčítali. Poslední školní časopis je super, třeba slovo "kompresy" dat nebo překlepy v závěrečném slově paní ředitelky při chválení její školy.
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.)
Anonym (e-mail)23. 6. 2017 4.10
Neřešte známky a podobné hovadiny. Na lidi s lepšími známkami se tu dívá víceméně skrz prsty, minimálně za jejimi zády. Hodně lidí má nějakou čtyřku a jsou tu často nepříjemné spory mezi studenty a učiteli, které mohou vést i k přepadovce nebo zkoušení. Škola chce působit dojmem gymnázia i sportovní školy, ale víceméně selhává v obojím. Hodně pomůže mít nějaké mimoškolní vzdělání (nemusí být úřední), protože jinak je učení spíše ruskou ruletou s časem, pokud se tedy neučíte 2-3 předměty každý den a neusilujete o každopololetní vyznamenání. Ale i tak často najdete v testech něco, co profesor(ka) neříkal(a) a otázky jsou vymýšleny tak, že kromě jedné špatné otázky musíte mít špatně hned další. A pokud máte čtvrtinu testu špatně, nečekejte ani 2-. Jinak většina profesorů v hodinách stručně recituje, ale nevysvětlí, desítky souvislostí si holt musíte hledat v učebnicích, popř. na internetu, protože bez toho test nenapíšete. Ti více profesionální profesoři jsou ke studentům spíše skeptičtí a dávají to hodně najevo. Jinak vyloženě nesportovním typům bych školu nedoporučoval, poněvadž se tu prakticky na nic jiného než sport nemyslí (tedy během vyučovacích hodin nikdy) a tělocvik se bere dost vážně. Chce to zkušenosti s fotbalem, florbalem, skákání přes laťku, vzpírání atd. A v pasivním sportování musíte být taky v obraze, abyste trochu zapadli. Já se osobně sem úplně neřadím, ale najde se tu překvapivě dost fajn lidí, i když těch, co bych pověsil za koule do průvanu, je tu taky dost. Jinak je tu i němčinářka, která dává na vysvědčení i o dva stupně horší, než vám vychází, ale němčinu jsem nikdy neměl. Jinak tu jsou kurzy sportovní (lyžařské zájezdy, cyklistika), divadla a nějaké výlety s jazykovými předměty. Takhle by si obyčejný laik měl udělat představu o této škole a potom se rozhodnout, je-li pro něj vhodná.
Gymnázium Postupická
(hodnotit | všechna hodnocení: Gymnázium Postupická)

Nejvíc hodnocené

Celkový počet hodnocení: 12442

Počet hodnocených SŠ: 216

Poslední hodnocené

Ohodnoťte vaší školu!

Zde najdete hodnocení různých středních škol, které nám napsali naši čtenáři. Budeme rádi, když nám ohodnotíte také Vaši střední školu.

Napište nám, co se Vám líbí i nelíbí na Vaší škole. Ohodnoťte výuku jednotlivých předmětů. Jak Vám vyhovuje vedení školy a sbor profesorů. Jaký profesor je nejoblíbenější? Jak vaří ve školní jídelně, pokud ji máte? Připraví Vás Vaše škola dobře na vysokou a do života? Co Vás štve a co těší.

Ohodnotit vaší školu

Vyřešené přijímací testy

Nabízíme vyřešené přijímací zkoušky z minulých let z této střední školy. Součástí je zadaní a podrobné řešení celé písemné práce s hodnocením obtížnosti jednotlivých příkladů a celého testu v porovnání s ostatními SŠ.

Menu

TOPlist