Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Příprava na přijímací testy

Připravili jsme pro vás na našich www stránkách uzavřené testy z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů s nabídkou odpovědí (a, b, c, d). Jedná se o přípravu na přijímací zkoušky. Naše podoba ONLINE testů je pokaždé doplněná kompletním řešením, vše je jasně a přehledně vysvětleno.

Tabule cti z proběhlých kol.

Pokyny pro vypracování testů

Na každý test máte 45 minut. Pracujte samostatně. Správná odpověď je vždy jen jedna.

Ukázkové testy ke stažení

Vytiskněte si a prohlédněte ukázkové verze:

Jak to probíhá

Po zaplacení dostanete přístup na stránky testů. Testy jsou online, vybíráte správné odpovědi a označujete je. Po dokončení se test sám vyhodnotí. Obdržíte vzorové řešení. Váš výsledek se zařadí na tabuli cti a porovná se s ostatními řešiteli. Každý týden si budete moci vyřešit nové testy. Celkem zadáme 30 kol. Všechny testy můžete vypracovat i v případě, že začnete později. První test zadáváme v polovině října. 

Chci se přihlásit k NABÍDKOVÝM (abcd) ZKOUŠKÁM NANEČISTO pro žáky 9. tříd

matematika, český jazyk a testy OSP – cena 600 Kč (37 testů matematiky + 1 ukázkový zdarma, 30 z čj + 1 ukázkový zdarma, 30 testů ze studijních předpokladů)

Návod na přístup k ONLINE testům

Registrace nového uživatele na stránkách www.zkousky-nanecisto.cz

Pokud máte ONLINE testy objednané a zaplacené, je potřeba si ještě vytvořit účet na stránkách www.zkousky-nanecisto.cz:

  1. Na stránkách www.zkousky-nanecisto.cz v pravém sloupci je kolonka nadepsaná „Účet“. Pokud účet již máte, můžete se zde přihlásit. Pokud ho chcete vytvořit, klikněte na odkaz na konci kolonky „Registrovat“.
  2. Vyplňte následující formulář. Všechny tři kolonky vyplňte pečlivě a dobře si je zapamatujte. Heslo je potřeba napsat dvakrát pro kontrolu. Jako poslední potvrďte registraci tlačítkem „nový uživatel“.
  3. Na následující stránce si ještě údaje znovu překontrolujte. Pokud je vše správně, dokončete registraci tlačítkem „Dokončit“.
  4. Na email, který jste zadali při registraci vám přijde potvrzující zpráva. V ní najdete odkaz pro aktivaci vašeho účtu. Na odkaz stačí kliknout, otevře se vám stránka Zkoušek nanečisto s informací, že účet byl aktivován. Pokud to nejde, zkopírujte celý odkaz a otevřete ho sami ve svém webovém prohlížeči. Výsledek bude stejný.
  5. Teď je váš účet aktivní a můžete se kdykoliv přihlásit v kolonce „Účet“ v právé části webu Zkoušek nanečisto.

Zaplacení ONLINE testů

Pokud máte ONLINE testy již zaplacené a vytvořený účet na webu Zkoušek nanečisto, pošlete nám na email izkn@zkousky-nanecisto.cz váš email s informací o vašem účtu: email pod kterým je účet zaregistrovaný s přezdívku a vaším jménem, pod kterým jste si ONLINE testy objednali a zaplatili. Administrátor vám zpřístupní zaplacené testy.

Řešení ONLINE testů

Testy můžete následně řešit po přihlášení na stránkách www.zkousky-nanecisto.cz. Nejdříve si v horním horizontálním menu vyberte vaši třídu (5., 7. Nebo 9. třída).V levém sloupci v „Menu“ nejdete odkaz „Online testy“ a klikněte na ně. Zobrazí se vám nabídka ONLINE testů. Můžete je buď vyplnit přímo na webu (po kliknutí na odkaz s číslem textu) nebo si stáhnout zadání v PDF a test si vytisknout a v klidu vyřešit mimo počítač.

S případnými problémy nebo dotazy se na nás obraťte přes e-mail izkn@zkousky-nanecisto.cz

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist