Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Pokračovací kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 8. třída

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Můžete se přihlašovat i po začátku kurzu!
Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Zapsat se můžete, když znáte svůj přesný rozvrh ve své škole a jste si jisti, že už se nebude měnit. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa. Cena se postupně úměrně snižuje.

Cena kurzu:

Cena je uvedena u jednotlivých termínů.

Poznámka: Platit můžete přímo na výuce nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem vám pošleme mailem). Naši výuku si můžete nejprve zkusit a až potom zaplatit. Plaťte až tehdy, jste-li pevně rozhodnuti do kurzu docházet. 

Termín konání:

Od 16. dubna 2018 do 11. června 2018.

Místo:

MATEMATIKA: Gymnázium Na Zatlance (Na Zatlance 11, Praha 5).  

Organizace:

Jednou týdně 2 vyučovací hodiny matematiky. Jednou týdně 2 vyučovací hodiny českého jazyka.

Můžete se přihlašovat do jednotlivých skupin!

Úspěšnost absolventů kurzu:

Absolventi kurzů jsou úspěšní na všech gymnáziích a středních školách v Praze i okolí. Ohlasy najdete v diskuzi. Na většině škol jsou u přijímaček naši žáci na prvních místech. V rámci kurzu matematiky a v rámci zkoušek nanečisto připravujeme žáky na matematické testy a na testy studijních předpokladů. Naši žáci jsou nejen úspěšní u zkoušek, ale také si již v průběhu 8. třídy vylepšují známky z matematiky a českého jazyka, což je další plus ke zkouškám. Podle ohlasů pak dalším pozitivním efektem je bezproblémový vstup na střední školu a zhodnocení společné práce i ve středoškolské výuce.  

Proč chodit na kurz matematiky:

1. Připravíme vás ke zkouškám na všechny gymnázia a střední školy v Praze a okolí.
2. Potřebujete mít v pololetí 8. třídy co nejlepší známky. Pololetní vysvědčení je důležité v celkovém součtu bodů. Naše kurzy vám pomohou, aby vaše známky byly co nejzářivější.
3. Matematiku budete mít dalších 5 let na střední škole, budete maturovat, hlásit se na VŠ. Zopakovat a zkvalitnit základy matiky je skvělý vklad do vlastního vzdělávání, do budoucnosti na SŠ i VŠ. 
4. Při řešení úkolů častých testů OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ jsou třeba logické schopnosti, které rozvíjí hlavně matematika.
5. Součástí kurzů je řada úloh, které se objevují v testech OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.
6. Naši absolventi z minulých let byli úspěšní v testech z matematiky, v testech z českého jazyka a také v testech z OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist