Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Hodnocení Zkoušek nanečisto

Je nám ctí se s Vámi podělit o několik hodnocení z našich emailů.

6.6.2017

Dobrý večer,

Již po obdržení výsledků na víceletá gymnázia jsem Vaškovi říkala, aby Vám napsal……Nicméně to prý bylo trapné…..no tak se ztrapním dobrovolně osobně a s radostí Vám napíši, že se dostala na oba dva ústavy – gymnázium v Berouně i na Heyrovského v Praze 13. Má velkou radost, já menší – jsem si bohužel vědoma, že ho/nás čeká hodně práce...

Moc bych Vám ale touto cestou chtěla poděkovala, jak za hodiny matematiky – ze kterých, podle Vaška, bude žít alespoň další rok – ve škole se již cca dva měsíce nudí, tak i za sobotní zkoušky nanečisto, které ho motivovaly soupeřit s dalšími žáky o lepší umístění.

Přeji Vám spoustu spokojených žáčků, kteří si uvědomují, že v životě není nic zadarmo!

S přátelským pozdravem,

K. B.

6.6.2017

Dobrý den,

zkoušky jsem dělal na GJK a Gymnázium Nad Štolou. Dostal jsem se na obě školy. Zkoušky byly přiměřeně složité, nic mě ale nezaskočilo.

Děkuji za přípravu na zkoušky.

Š. P.

6.6.2017

Dobrý den,

S Vaší přípravou mé dcery na přijímací zkoušky jsem byla velmi spokojená. Dcera se dostala na obě gymnázia. Gymnázium Ohradní, tam byla ze všech uchazečů druhá a na Gymnáziu Na Zatlance, kam jsme také daly zápisový lístek, byla ze všech uchazečů pátá.

Moc děkuji všem

L. T.

6.6.2017

Dobrý den,

dcera se hlásila na gymnázia a nakonec byla přijata na obě !

U vás navštěvovala pravidelné kurzy z matematiky a příležitostně (asi 6krát) se zúčastnila "zkoušek nanečisto" Obojí hodnotím velmi kladně především díky motivace z vaší strany. Opravdu každého jste dokázali povzbudit a pozitivně motivovat. To např. moji dceři hodně pomohlo. Přijímací zkoušky ji dle mého názoru úplně nezaskočily. Čekala, že budou těžší :)

V podstatě se vším (až na úlohu s vodovodní přípojkou - kde byl problém spíš praktický, nedokázala si představit jak to ve skutečnosti funguje) si věděla rady, ale ne vše dotáhla do správného konce :)

Moc Vám fandím a za rok k Vám rozhodně přihlásíme na kurzy mladší dceru.

S pozdravem

M. J.

6.6.2017

Dobry den,

Jakub i my rodice jsme byli se zkouskami velmi spokojeni. Vyuzivali jsme vas i u starsiho syna k pripravam na vsechny stupne vzdelavani. Jakub se letos dostal s prehledem na obe prihlasene skoly.

Dekujeme vam za pomoc a preji mnoho uspechu v dalsi praci.

K. CH.

6.6.2017

Dobrý den,

návštěva v našem případě proběhla asi 6x na Vašich sobotních odpoledních zkouškách. Přijímačky dcera zvládla, v Karlových Varech (21) i v Ostrově (17). Překvapená byla na prvním termínu asi ze dvou úkolů, ale pak to vymyslela sama. Takže to bylo spíš odpovědností a stresem. Druhé kolo byla spokojenější. Ale započtený výsledek 36 bodů z češtiny i matiky nebyl tak vysoký jak se dle vyprávění jevilo... Dobrá věc se povedla a to je hlavní. Je spokojena a těší se. Děkujeme.

Rodina V. z Karlových Varů :-)

6.6.2017

Dobrý den,

dcera dělala zkoušky na 2 osmiletá gymnázia - na Alej a na Heyrovského. Testy se jí nakonec nepovedly tak, jak si představovala. Některé chyby, které udělala, byly však zcela zbytečné. K přijetí na Alej jí chybělo 7 bodů, ale na Heyrovského se dostala v pohodě, takže nakonec nastupuje tam. Z matematiky i češtiny měla po 39 bodech.

Každopádně si myslím, že Vaše příprava ji pomohla a velmi ji bavila. Viděla, jak je na tom v porovnání s ostatními dětmi a to bylo velmi důležité.

Moc děkujeme a přejeme příjemné prázdniny.

S pozdravem

J. L.

6.6.2017

Dobrý den,

moje dcera navštěvovala Vaše kurzy a dostala se na Gymnázium Kavalírka a Francouzské lyceum. Diky Vašim kurzům byla připravená a věděla do čeho jde. Mockrát děkujeme

Hezký den

Ž. D.

6.6.2017

Dobrý den,

chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou přípravu na zkoušky dcera se dostala na obě dvě gymnázia. První termín zkoušek přišel dceři těžší hlavně matematika. Jěště jednou děkuji

s pozdravem

P.

6.6.2017

Dobrý den,

dcera, která chodila i na nedělní přípravné kurzy, byla přijata jak na Gymnázium Písnická, tak i na Gymnázium Elišky Krásnohorské. To si také vybrala. Myslím, že přípravné kurzy jí pomohly, měla i porovnání s ostatními dětmi.

Dcera byla několikrát i na Zkouškách nanečisto, doma jsme pracovali s testy z předchozích let. Myslím si, že letošní přijímací testy byly těžší, než ty, co jsme zkoušeli. Matematika byla těžší, v češtině mě zase překvapilo velké množství textu, s kterým se muselo pracovat. Dcera trochu bojovala s otázkami, zda daná informace v textu je či není (zaškrtnutí A/N), resp. jestli je tam opravdu přesně (přibližně jí taky stačilo :-)).

Děkuji a přeji hezký den a hezké prázdniny!

S pozdravem

M. K.

6.6.2017

Chci vám moc poděkovat, protože kdybych k vám nešla, nikdy jsem zkoušky neudělala. Skvěle jste zvládli typy úloh. Cermat jste prokoukli na výbornou. Šla jsem k vám asi 8x, ale i kdyby jsem šla jednou moc by to pomohlo.

Děkuji

H. P.

6.6.2017

Dobrý den,

dcera byla přijata na obě SOŠ na které se hlásila , pokud zdárně dojde až k přípravě na maturitu,rádi využijeme Vaší nabídky kursů.

S pozdravem o přáním pěkného léta

R. Š.

6.6.2017

Dobrý den,

jediné, co se mi podařilo z dcery "vymáčknout" bylo, že v 1. kole přijímaček ji překvapila úloha číslo 6. Úlohy byly zveřejněné Cermatem na jejich stránkách. Dcera se dostala na gymnázium Přípotoční čili už se studiu v deváté třídě příliš nevěnuje:o)

Děkuji velmi za kurzy, které nabízíte, dceři příprava prospěla, na kurzy se vždycky moc těšila.

Přeji krásné léto a spoustu zájemců o vaše kurzy!!

I. U.

6.6.2017

Dobrý den,

dcera k Vám chodila na kurzy i testy na nečisto a dostala se na gymnázium Na Pražačce, kde se umístila na 11.místě. Díky přípravě nebyla zaskočená z vyplňování testů a celkově šla na přijímačky více v pohodě, prý jako kdyby šla zase v sobotu na testy :-)

Věříme, že je to hlavně díky Vašim kurzům a testům, domácím úkolům a materiálům, které jsme si ještě u Vás koupili. Byli jsme s kvalitou výuky a celkovým přístupem velmi nadšeni, takže Vás rádi doporučujeme dál :-)

Pěkný den

A. CH.

6.6.2017

Dobrý den,

Ema se umístila 11. a 16. a tím pádem byla na oba námi zvolená gymnázia (Liberec - Šaldovo i Jergym) přijata. Kursy zpětně kvitujeme s velkým povděkem, tvrdila, že přípravné testy byla natolik prospěšné, že jí testy přišly lehké.

Děkuji s pozdravem

S.

6.6.2017

Dobrý den,

moc děkujeme za přípravu ke zkouškám.

Starší dcera se z deváté třídy dostala na obě gymnázia s opravdu dobrým umístěním v pořadí. Bude chodit na Přípotoční, máme to blízko. Mladší dcera se ani na Pražačku, ani na Gymnázium Jana Nerudy bohužel nedostala, ale i ona měla dobré umístění. Na přijetí to ale nestačilo. Těší se na Vás za dva roky.

Zdraví a hezké prázdniny přeje

H. K.

29.5.2017

Dobrý den,

na Vaše úžasné kurzy jsem chodila, abych se připravila na maturitu z matematiky. Ta se mi teď úspěšně podařila zdolat. Moc za vše děkuji! S pozdravem a přáním hezkého dne

K. C.

22.5.2017

Dobry den pane Husare,

chtela bych se s Vami podelit dobrou zpravou. Tana se dostala (sice az na odvolani, ale prece) na gymnazium Heyrovskeho. Hlavni jeho prednosti pro nas je, ze je 5 minut chuze od naseho bydliste. Letos se na osmileta gymnazia hlasilo opravdu hodne deti, takze mame velkou radost.

Dekujeme Vam za pripravu. Tana diky Vam zacala mit rada matematiku, kterou pred tim v lasce moc nemela. A shovala si vsechny Vase letacky, na pamatku :-)

Vas dlouhodoby kurz matematiky budu urcite doporucovat dal.

S pozdravem a pranim hezkeho dne,

O. V.

11.5.2017

Dobrý den pane Husare,

chtěla bych Vám poděkovat za skvělou přípravu dcery ke zkouškám na osmiletá gymnázia - (chodila na dlouhodobý kurz v úterý), která ji díky Vaší zábavně vedené výuce moc bavila. Dostala se na gymnázium Nový PORG i na gymnázium Nad Štolou. Rozhodli jsme se pro to první jmenované.

Mějte se moc hezky a ještě jednou díky.

K. S.

8.5.2017

Dobrý den,

dcera Anička pětkrát navštívila vaše Zkoušky nanečisto pro 5. tridu, teď byla přijata na obě zvolená gymnázia - Budějovická i Opatov. Děkujeme za přípravu - bylo velmi přínosné, že ví, co má čekat, snadno se vyrovnala se stresem - i když se jí druhé kolo uplne nepovedlo, to prvni zvladla. K vam chodila moc ráda, hodne jsme take vyuzivali vasi Matematiku pro 5. tridu k domaci priprave. Zdravim a mozna za tri roky jeste se synem.

J. K.

8.5.2017

Dobrý den pane učiteli.

Chodila jsem k vám na Zatlanku a chtěla bych vám poděkovat za to, jak jste mě připravili na Přijímací Zkoušky. Díky Zatlance jsem se dostala na obě gymnázia - Budějovickou a Elišky Krásnohorské. Nakonec jsem si vybrala Budějovickou. Budu ráda vzpomínat na Zatlanku.

Děkuji

O. L.

7.5.2017

Milý Aleši,

mockrát Vám děkuji za skvělou přípravu na Zatlance!

Matematika mi vyšla na 41 bodů. Dostala jsem se na oba gymply.😃 Jak na Ústavní v Bohnicích, tak na Truhlářskou v centru. Doufám, že i další páťáci budou mít štěstí na tak vtipného a úžasného učitele, jako jste vy !!!

DĚKUJI.

G. N.

4.5.2017

Dobrý den,

ráda bych Vám podala zprávu o výsledku přijímacího řízení našich dcer. Ema u Vás navštěvovala dlouhodobý přípravný kurz matematiky a českého jazyka, Stela jezdila na sobotní zkoušky nanečisto.

Ema - gymnázium Beroun 9.-12. z 121

- gymnázium Zatlanka - 29. z 320

Stela - gymnázium Beroun 35. z 220

- gymnázium Hořovice 17. ze 170.

Děkujeme a přejeme, ať se Vám daří !

J. J.

4.5.2017

Dobrý večer,

mockrát Vám děkuji za zajímavé hodiny matematiky, podrobné testy a zkoušky nanečisto. Příjímací zkoušky dopadly lépe než jsem doufal. Dostal jsem se na gymnázium Jana Keplera (s výsledkem 150,5/165 bodů) i na gymnázium Nad Alejí (s výsledkem 111/112 bodů) a jsem první v pořadí ze všech uchazečů na obou školách 😀 Z Cermat testu mám 49/50 bodů z češtiny, 50/50 bodů z matematiky. Ještě jednou Vám mockrát děkuji za všechny rady, testy a rady.

S pozdravem a poděkováním

M. K.

3.5.2017

Dobry den, pane Husare.

Chtela jsem Vam i Vasim spolupracovnikum moc podekovat za dlouhodobe kurzy i pripravne zkousky, ktere poradate Na Zatlance. Nejen, ze se Johance moc libily, bavily ji a naucila se spoustu veci, ale myslim si, ze ji hodne pomohly.

Urcite i diky nim se dostala na obe osmileta gymnazia, ktera si vybrala, Prirodni skolu (byla 2. ze 130 prihlasenych) i Gymnazium Ústavní (byla 6. z 291).

Jeste jednou dekuji a preji hodne uspechu v dalsi praci.

Se srdecnym pozdravem,

L. C.

3.5.2017

Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za Vaši výuku,díky které jsem se dostal na Gymnázium Omská.

Testy v sobotu byly zábavné a kurzy mě bavily.

Děkuji moc všem učitelům.

J. L.

3.5.2017

Dobrý den pane Husare,

chtěli bychom vám s dcerou touto cestou poděkovat nejen za organizaci matematických soutěží, které ji hodně baví, ale hlavně za skvělou přípravu na přijímací zkoušky. Bety navštěvovala vaše přípravné kurzy pro páťáky, občas i sobotní zkoušky nanečisto a poslední dva měsíce i internetovou přípravu...

Máme rozhodnutí o přijetí na oba dva gymnázia, které si zvolila. V celkovém výsledku (M + ČJ) nakonec ztratila jenom 4 body ze 100, takže má navíc jako třešinku na dortu i krásné umístění v rámci pořadí na obou školách:). Nakonec se rozhodla pro Gymnázium Nad Alejí, a my doufáme, že se ji tam bude líbit a bude spokojená.

Je to i vaše zásluha a vašich lektorů, protože vaše kurzy ji hodně bavily, vždy se na lekce těšila. Sobotní zkoušky nanečisto nebrala jako učení, ale jako soutěž a měla vždy radost, když se dobře umístila:). I když bezkonkurenčně vedou vaše on-line matematické soutěže, které objevila již loni. Mně se líbilo, že se nemusela moc učit doma, stačila ji v týdnu příprava u vás a úkoly, které jste zadávali jako domácí úkol.

Děkuji moc za pomoc i podporu, kterou dětem poskytujete. Všem známým budu vaše přípravy doporučovat. Bety je už přihlášená na MMS, takže přijetím na školu ji jako příznivce neztrácíte :)

Hezký den a hodně úspěchů

K. Š.

2.5.2017

Dobrý den,

tak nakonec jsem se dostala na přírodní (byla jsem 2. ze 130), i na ústavní (tam jsem byla 6. z 300). Myslim si, že mi zatlanka hodně pomohla.

J. Č.

2.5.2017

Dobrý den všem,

píši vám pro zpětnou vazbu.

Dcera 5. třída, přijímačky na osmiletá gymnázia v Praze.

U vás absolvovala různé testy jak sobotní, tak páteční, tak před Velikonocemi 3 testy ála cermat, doma jsme s ní pracovali z vašich materiálů. Na začátku v lednu to dávala na cca 60 bodů, u vás na zkoušká v březnu a dubnu na cca 75 bodů max. a přijímačky napsala na 83 bodů, takže je přijata na obě školy, jak Litoměřickou, tak Ústavní.

Děkujeme za vaši práci, že můžeme chodit na testy a vydáváte dobré studijní materiály!

J. H.

2.5.2017

Moc děkuji. Syn přijímačky hladce zvládl. Nejsme z Prahy, takže jsme využili aspoň Vaše přípravy v Lidových novinách. Byly dobře připravené. Díky.

S přáním mnoha spokojených žáků

M. B.

1.5.2017

Dobrý večer,

chtěla bych Vám moc poděkovat za přípravu na přijímací zkoušky. Jsem přijatá na obě gymnázia - Na Zatlance a na Akademické gymnázium Štěpánská. Ještě jednou děkuju moc, teď mi zbývá si užít poslední chvíle na základní škole.

S pozdravem

D. S.

1.5.2017

Dobrý den, pane Husare,

chtěla bych vám moc poděkovat za vaše matematické testíky Nanečisto. Moc nám pomohli, hlavně, aby si děti věřily u přijímaček. Nebyly vůbec nijak vystresované a nebály se, že by to nedaly. Český jazyk -test, byl prý celkem lehký a s Matematikou si také celkem dobře poradily. :-) Oba je přijali na osmileté gymnázium. Budeme na vás s láskou vzpomínat.

K. a K. P. s mamkou a taťkou

30.4.2017

Dobry den,

dcera se dostala na prednich mistech na obe skoly - Nad Aleji je na 7.-9.miste a na hudebnim gymnaziu na 1. miste. Mame ted velke, ale prijemne dilema, kam ji dat. Dekujeme za pripravu - bez ni by to nebyla zvladla. Dekuji vlastne za vsechny nase 3 deti, ktere k Vam postpne chodily - obe starsi jsou sookojene Nad Aleji.

Srdecne zdravim

L. S.

29.4.2017

Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o svou velkou radost, jelikož jsem se u vás připravoval na přijímačky na osmileté gymnázium, že jsem přijat ve Slaném jako 11 v pořadí s 84 body.

Moc děkuju, že jste mě připravovali.

L. V.

29.4.2017

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o SUPER Informaci, jelikož syn u vás "trénoval" 20 kol a dostal navíc ještě 4 internetová kola, že byl přijat na osmileté gymázium ve Slaném (jako 11) a zároveň i do Kladna (jako 27).

Pěkný den.

A. V.

29.4.2017

Dobrý den pane Husare,

Chtěla jsem vám říct, že už dnes vím, že jsem se dostala na 8-leté gymnázium nad Štolou a že jsem byla 4.

Mám z toho velkou radost a děkuji za přípravu.

K. V.

28.4.2017

Dobrý den, pane Husare,

díky za milou zprávu a hlavně velký dík Vám a Vašemu týmu za ten celý rok "Na Zatlance" .

Již víme, že se Rebeka dostala na všechna gymnázia ( v našem případě na tři, protože se v rámci jedné přihlášky hlásila na oba Porgy).

S pozdravem

M. Z.

28.4.2017

Dobrý den,

Jenom jsem vám chtěla napsat, že jsem k vám chodila na dlouhodobé kurzy z matematiky pro deváťáky na Zatlanku a pak i na zkoušky nanečisto, a už vím, že jsem se dostala na jedno gymnázium, na které jsem hrozně chtěla, a chci vám hrozně poděkovat, protože bez vás, pouze s tím, co bych uměla ze školy bych k těm zkouškách ani nemusela chodit a mohla bych rovnou jít na úřad práce. Takže děkuju mockrát, že jste tak skvělý učitel. Mějte se krásně a ať se vám v budoucnu daří.

J. Ž.

17.4.2017

Dobrý den,

děkujeme za tento ročník zkoušek nanečisto.

I když k přijímačkám nakonec Pepa nepůjde, ve škole mu to hodně pomohlo.

H. a J. Č.

15.4.2017

A děkuji obecně za tento projekt, doma nedělá vůbec nic, totální bojkot, u Vás jí to baví.

Hodně sil do dalších ročníků!

D. H.

13.4.2017

Vážený pane Husare,

syn absolvoval přípravný kurz k přijímacímu řízení a od října docházel na Zatlanku. Byl z Vás velice nadšený a snad poprvé jej matika bavila. Tituloval Vás slovy „skvělej týpek“, což je nejvyšší pochvala, jakou jsem z jeho úst slyšela. Ať už dopadnou přijímačky jakkoliv, chci Vám říct, že kurz matematiky byly dobře investované peníze, protože konečně začal počítat s láskou. Ještě jednou Vám děkuji.

Přeji hodně pevné nervy a energii do další práce.

B. J.

12.4.2017

Také bych chtěla moc poděkovat za syna Tonyho - za skvělé vedení, které se mu během celé přípravy k přijímacím zkouškám ma 8-leté gymnázium dostalo. Ať už mu dopadnou jakkoli, vy jste mu určitě, Zdeno, Petře, moc pomohli a povzbudili. Většinou byl ve vašich třídách. Vše fungovalo skvěle a Tony se u vás Na Zatlance cítil dobře. Děkuji!

E. H.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist