Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > > Dlouhodobý kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 3. třída

Dlouhodobý kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 3. třída

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Můžete se přihlašovat i po začátku kurzu!
Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Kurz je určen žákům 3. třídy. Výuky vedeme jako vzdělávací kroužek tak, aby hodiny byly pro děti zábavné, přínosné a motivační. Cíleně rozvíjíme logické, početní a jazykové schopnosti dětí. Do výuky zapojujeme prvky soutěžení a hry. Vyučující upřednostňují dynamický a energický přístup, přátelský ke všem žákům bez ohledu na schopnosti.

Zápis zahájíme od začátku září. Zapsat se můžete, když znáte svůj přesný rozvrh ve své škole. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa. Cena se pro pozdější přihlášky postupně úměrně snižuje.

Na dlouhodobý kurz navazuje po 2-týdenní pauze kurz pokračovací. Více informací najdete zde .

Cena kurzu:

Cena kurzu je uvedena u jednotlivých termínů.

Poznámka: Platit můžete přímo na výuce nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem předáme na první výuce nebo zašleme mailem). Naši výuku si můžete nejprve zkusit a až potom zaplatit. Plaťte až tehdy, jste-li přesvědčeni, že se vám výuka líbí.

Termín konání:

Od 2. listopadu 2017 až do konce března 2018 (18 vyučovacích týdnů). Každý týden 2 vyučovací hodiny (90 minut). Kurz neběží ve dnech svátků a prázdnin.

Dlouhodobé kurzy neprobíhají v průběhu vánočních prázdnin a dva týdny v době jarních prázdnin v Praze 1-5 a v Praze 6-10.

Místo:

GYMNÁZIUM NA ZATLANCE, Na Zatlance 11, Praha 5 MAPA

Organizace:

Jednou týdně 2 vyučovací hodiny (90 minut).

Můžete se přihlašovat do jednotlivých skupin:

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, přihlašte se do skupiny, ve které jsou ještě volná místa. Seznam skupin a přihlašování najdete zde. Bez objednání není účast možná.
Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist