Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > 5. třída

Internetový procvičovací kurz matematiky pro 5. třídu


Téma: 5. třída

Čekají vás zkoušky na osmileté gymnázium a chcete se co nejvíce procvičit v matematice? Potřebujete vyladit formu na uzavřené (a,b,c) matematické testy? Hledáte široký okruh příkladů z potřebných matematických témat? Zajímáte se o zábavnou formu matematiky propojenou se světem počítačů? Oceníte podrobná řešení matematických úloh? 

Nabízíme sadu cvičných tematických testů z matematiky. Každý test má 20 uzavřených otázek s nabídkou odpovědí (možnosti a), b), c) atd.). Testy jsou sestavovány podle skutečných testů z přijímacích zkoušek z minulých let. Obsahují všechna témata, která se u zkoušek objevují. Některé testy jsou tematické a věnují se určitému jevu. Další jsou průřezové či shrnující. Při tvorbě vycházíme z analýzy testů ze zkoušek z různých gymnázií.

Všechny testy jsou online. Na počítači označíte své odpovědi a systém vám práci vyhodnotí. Obratem dostanete podrobné řešení. Vše lze vypracovat z telefonu nebo tabletu.

Po zaplacení dostanete přístup a hesla do prostředí testů. Přímo na webové stránce budete označovat vaše výsledky, po uzavření počítání se test sám vyhodnotí a obdržíte podrobné vzorové řešení.

V současné době je připraveno 25 testů (500 příkladů). Další testy budou přibývat.

Z ohlasů vyplývá, že žáky tato forma matematiky baví a je efektivní.

Autorem celé sady testů je Petr Husar  

Cena: 285 Kč

Přihláška na Internetový procvičovací kurz matematiky pro 5. třídu

Máte-li dotazy k online testům nebo internetovým zkouškám nanečisto či internetovým kurzům, pište na: Administrace Internetových zkoušek nanečisto - izkn@zkousky-nanecisto.cz

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist