Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > 5. třída > Zkoušky nanečisto z Obecných studijních předpokladů v Praze

Kurz Obecně studijních předpokladů pro 5. třídy

Popis kurzu:

Od letošního roku budou přijímací zkoušky na všech typech gymnázií a středních škol připravované společností Cermat (matematika a český jazyk). Školy musí výsledek z těchto testů vzít v 50 až 60 procentech, zbytek mohou tvořit jejich vlastní kritéria. Může to být jen výstup ze ZŠ (vysvědčení, soutěže, aktivity). Také je pravděpodobné, že některé školy si doplní testy od Cermatu vlastními testy (další třeba těžší matematika, čj, test z aj, test znalostí, test studijních předpokladů). Celý rok budeme zjišťovat, co které školy vymyslí.
Testy Obecných studijních předpokladů byly výtvorem společnosti Scio, která podle všeho už zkoušky pro střední školy připravovat nebude. Je možné, že testy OSP úplně zmizí ze světa přijímacího řízení.
My máme z minulých let kurzy pečlivě sestavené, vytvořili jsme spoustu výukových materiálů a jsme připraveni tyto kurzy učit, jen váháme a čekáme, jestli tyto kurzy dětem vůbec k něčemu budou. Hned jak budeme vědět více, kurzy buď otevřeme a zahájíme přihlašování, nebo jejich nabídku pro letošek uzavřeme.

Ve školním roce 2017-2018 se Kurz Obecně studijních předpokladů konat nebude. Pokud máte o učivo zájem zkuste naše Testy z obecných studijních předpokladů online

Kurz je zaměřen na jednotlivé okruhy otázek, které se pravidelně objevují v testech Obecných studijních předpokladů v rámci přijímacích zkoušek na střední školy. Cílem kurzu je seznámit studenty s typy otázek týkajících se práce s texty, grafy, tabulkami, vyhledávání informací, pojmosloví, výrokové a matematické logiky, hledání vztahů mezi slovy a objekty a podobně.

Velký důraz bude kladen právě na výuku logických úloh, příkladů s matematickým podtextem a dalších problémových partií.

Máme k dispozici testy a materiály z posledních let. Vybavíme vás velkým množstvím učebních textů na doma.

Místo konání:

Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11 (kousek od stanice metra Anděl). Sraz před školou.

Přesnější popis výuky

Každá hodina bude zaměřena na jednu oblast typových otázek. Studenti se seznámí s plnou škálou variant, s chytáky, se základními strategickými postupy. V rámci výuky budou vždy krátké testy. Pravidelně budou žáci dostávat studijní materiály na domácí přípravu. Projdeme testy OSP z minulých let.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist