Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Učebnice maturitních otázek z matematiky od Petra Husara (30 z 194)

JménoE-mail
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


Jindra  18. 12. 2006 11:46
 
Bezva. Moc pekne se mi s vasi ucebnici pracuje.

Jana  10. 12. 2006 15:22
 
Loni jsem maturovala a dělala zkoušky na VŠE. Nejvíc mi pomohla učebnice pana Husara na CD a taky písemky z minulých let, které nabízí na webu. Je to vysvětlené přesně pro takové blbce, jako jsem já. :-) Maurita 1 a zkoušky na 100 bodů :-)) Díky moc!

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  7. 11. 2006 0:53
 
Učebnice maturitních otázek z matematiky byla vytvořena jako kompletní a ucelený projekt. Teoretické otázky byly původně jen otázkami, takovou provokací pro studenty, aby si sami odpověděli nebo odpověď vyhledali. Potom jsem začal na přání studentů připravovat i odpovědi a v průběhu roku bych je rád dokončil. Stejně tak bych k učebnici dodal i další, obtížnější varianty úloh. Všem těm, co si učebnici koupí, posílám dodělávky během školního roku automaticky.

Markéta Lukešová (e-mail)  7. 11. 2006 0:38
 
Vaše učebnice se mi moc líbí. Jen bych potřebovala vědět, jestli chystáte nějaké doplnění pro letošní školní rok. Díky za odpověď.

Jitka Langhamrová  2. 11. 2006 13:17
 
Dobrý den,
mnohokrát děkuji za poslání knihy"Maturitní otázky z matematiky".
Ráda vzpomínám na dobu, kdy k vám dcera chodila na zkoušky nanečisto - před
přijímacími zkouškami na víceleté gymnázium.
Vaše kurzy byly moc příjemné a komu jsem je doporučila, tak vás chválil.
Takže když jsem se dostala na vaše stránky a viděla co vše nabízíte,
přihlásila jsem dceru na angličtinu k maturitě.
Přeji hezký víkend.
Jitka Langhamrová

Petra Lieblová (e-mail)  29. 10. 2006 23:25
 
Připojuji se k pochvalám, loni jsem si učebnici koupila jako třeťačka a díky jasným výkladům jsem se už ve třeťáku zlepšila v matice o dva stupně a teď mne chválila matikářka, že jsem na tom nejlíp v celé třídě. Díky moc!!!!!!!!!

Michala Čarková (e-mail)  24. 10. 2006 0:52
 
I když maturuju až za rok, knihu jsem si koupila a hned na cd. Moc mi pomáhá a hodně jsem se zlepšila. Něco mi ještě dovysvětlí kamarád, ale i tak jako matematické nemehlo chápu ty postupy skvěle. Děkuji pana profesore.

Reditel gymnazia  13. 10. 2006 1:03
 
Vazeny kolego, zdravim a chvalim. Podobnou ucebnici jsem sam chtel nekolik let napsat. Podarilo se Vam vytahnout to gro, zaklad pro kazdou latku. Klobouk dolu. Doporucuji Vasi praci vsem nasim studentum i dalsim kolegum, reditelum strednich skol. Je v ni vse podstatne a neuveritelne jasne vysvetlene. S pozdravem Severni Cechy

D.H.  12. 10. 2006 14:24
 
Zdravím, už to mám naštěstí z krku, omlouvám se, že píšu až dnes. Měl jsem u maturity docela štěstí - z matiky jsem si vytáhnul goniometrický funkce a rovnice, takže jsem důkladně užil jednotkovou kružnici a vůbec všechno co se dělalo na vašich hodinách a co jsem si natrénoval z vaší učebnice maturitních otázek. Dopadlo to za dvě a vaše kurzy a učebnice na tom mají určitě svůj podíl, protože dalším a dalším počítáním si to člověk dost zapamatuje, takže díky za vše! Mějte se hezky S pozdravem D. H.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  10. 10. 2006 10:48
 
Pro Petru: Učebnici (ať už poštou nebo mailem odkaz ke stažení) posílám ihned v tom samém okamžiku, kdy platba naskočí na našem účtu.

Jitka M.  10. 10. 2006 10:46
 
Dobrý den.
Děkuji Vám za informativní mejl, přesto prosím o vyřazení z Vašeho adresáře, neboť už jsem na VŠ. Děkuji také za zpracování maturitních témat do matematiky - občas do nich kouknu ještě dnes :-) Krásný den. S pozdravem Jitka M.

PetraR  21. 9. 2006 11:39
 
Dobrý den, dnes jsem poslala peníze převodem na váš účet za stažení učebnice přes internet. Kdy ji můžu očekávat? Děkuji

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  15. 9. 2006 21:13
 
Klidně poštovní poukázkou na uvedený účet nebo na Adresu: Petr Husar, Na Březince 22, Praha 5 a je třeba uvést příslušný variabilní symbol. Zdravím.

Pavel Bulíček  14. 9. 2006 23:34
 
Mám dotaz: Nemám účet tak jak vám mám poslat penízky?

Petr Šigut  2. 6. 2006 15:17
 
Zdravím,

čekal jsem s hodnocením až po maturitě:) A jelikož dopadla několikanásobně lépe než jsem čekal (matematika za 1!) tak bych také rád přidal pozitivní hodnocení:

- příklady jsou opravdu k věci a praktické, postup je rozebrán "lidsky", ne jak v mnohých jiných učebnicích, kde se jejich stvořitelé snad předbíhají v rádoby obecném matematickém zápisu, který možná ocení 1% studentů, ale většinou těch, co danou knížku ani nepotřebují číst...

- všechno je logicky rozčlěněno, není problém si koupit sbírku na rovnice, kde budete mít milion příkladů na každý typ - horší je sehnat takovou publikaci, kde budou např. všechny "typy co vás potkají na matuře" od exponencionálních rovnic... a to přesně v učebnici najdete.

- vše přehledně a vkusně typograficky zpracováno (mám pdf verzi).

- No a moje úspěšná maturita je důkaz místo slibů:)

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  21. 5. 2006 11:58
 
e-matematika - nesnasitelně snadná matematika!

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  7. 6. 2005 0:13
 
Do učebnice jsme zařadily takzvané standardky, to znamená klasické a nejčastěji zadávané úlohy u maturit po celé republice. Některé maturitní sbírky vás zahltí obtížnými a téměř neřešitelnými příklady, se kterými se potom u vlastní maturitní zkoušky nikdy nesetkáte. Jsem si jist, že naše maturitní učebnice pokrývá maturitní základ pro všechny typy škol. Protože je sbírka internetová (to jest nafukovací), budeme ji neustále rozšiřovat a každý, kdo si ji u nás zakoupí, automaticky bude dostávat všechny čerstvě dopsané kapitoly.

ed bondy (e-mail)  25. 5. 2005 10:47
 
Váš vzkaz...mam po maturitě, matematika za jedna.... vaše příklady jsem použil jen u typových příkladů, kde jsem si potřeboval osvojit algoritmické počítání. Přišlo mi, že příklady jsou poměrně snadné (k maturitě a většině přijímačkám to bohatě tačí) a proto jsem musel počítat i ze sbírky \"Petáková\". Obecně mohu říct že sbírka vašich úloh je velice dobrá, doplnil bych ji však o těžší příklady a stručnou teorii.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  18. 5. 2005 0:46
 
Postupně naši učebnici MATURITNÍCH OTÁZEK Z MATEMATIKY doplňuji o odpovědi na teoretické otázky a pro příští rok chci ještě ke každé kapitole připravit přehled užitečných vzorečků a vztahů a celkově přidat sbírku náročnějších úloh v jednotlivých oblastech.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  3. 3. 2005 0:38
 
Pro maturanty máme jen maturitní otázky z matematiky, potom soubor řešených písemek na VŠE z předešlých let (60), soubor z loňského roku (60). A tematické matematické materiály v balíčkách.

Vojta Výravský  24. 2. 2005 21:20
 
jsou tu někde k prodeji i učebnice z ČJ?

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  15. 2. 2005 0:17
 
tady mate primo odkaz: řešené písemky z VŠE

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  15. 2. 2005 0:05
 
Všem, kdo si zakoupili učebnici maturitních otázek, bych rád nabídnul řešené písemky z VŠE: http://www.zkousky-nanecisto.cz/nove-testy-vse.php s 30% slevou.

Petr Husar (e-mail)  14. 2. 2005 20:39
 
Pro Pavlínu: Odpovědi k otázkám mám v plánu. Dopracuji je snad do konce dubna. Učebnice byla původně chystána k tisku a byl omezený počet stran, proto se tam nevešly. Jelikož ji nyní nabízíme pouze v elektronické podobě, můžeme rozsah zvětšit. Pokud bychom přidávali ještě další kapitoly, pošleme je vám, co už učebnici máte, zdarma. Stejně tak i ty odpovědi.

Zbyněk Kašing  14. 2. 2005 20:02
 
Překvapila mě kvalita zpracování a hlavně rozsah a pestrost jednotlivých typů příkladů. Myslím, že je to velmi povedená edice, jen možná malinko více teorie. Jinak jsem spokojený na 110 % :-) . Zdraví Zbyňa

Pavlína Kosařová  14. 2. 2005 13:09
 
Jsem velmi spokojená s Vaší knihou matematiky, kterou jsem si od Vás objednala. Je velmi pěkně zpracována. Pokud bych, ale mohla mít nějakou připomínku, tak jen k otázkám, které jsou na konci každého matematického tématu. Líbilo by se mi, kdyby k nim byly napsány i odpovědi. Přeji mnoho dalších úspěchů. S pozdravem Pavlína.

Petr Husar  24. 11. 2004 19:20
 
Učebnici přímo ne, ale mám připravené řešené úlohy s tématikou derivací, určitých a neurčitých integrálů, průběhů funkcí. Ukázku pošlu mailem.

Tom (e-mail)  22. 11. 2004 19:48
 
Na vašich stránkách je velice pěkně publikována vaše práce. Jsem studentem I.ročníku VŠ a mé znalosti z Matematiky maji jisté mezery co se limit posloupností týče, funkce limit, derivace, parciální zlomky, Integrály, Jen se chci zeptat jestli jste vytvořil i pro tuto látku nějakou publikaci? Za odpověď děkuji. S pozdravem Tom.

Robert Banom  28. 10. 2004 16:35
 
Kniha me naprosto nadchla. Je to velice dobre zpracovane a promyslene. Nic podobneho se mi na ceskem trhu do rukou nedostalo - vyborna prace. Behem me pripravy na prijimaci zkousky jsem prolistoval mnoho publikaci, ale skoro vsechny postradaly dulezitou vec - zkusenosti, praxi a hlavne celkovy nadhled nad problemem, ktere clovek ziska az po mnoha a mnoha spocitanych prikladech. Tato publikace je vsak svetlou vyjimkou, do ktere autor vlozil sve zkusenosti. Jsem si jist, ze vam tato publikace pomuze ziskat jistotu pri reseni, a misto potu pri pohledu na matematicky priklad se vam na obliceji rozzari usmev (ne usmev silence, ale usmev cloveka, ktery ma prehled a vi jak na to :-). Preji mnoho uspechu.

Petr Husar (e-mail)  5. 10. 2004 22:24
 
Téměř rok jsem připravoval materiál pro tuto učebnici MATURITNÍCH OTÁZEK Z MATEMATIKY. Jsem potěšen vaším zájmem o mou práci. Věřím, že u mne naleznete věrného pomocníka k přípravě na maturitu. Budu vám všem vděčný za vaše názory, ohlasy, připomínky, vzkazy, pozdravy. Kéž by tady vznikla zajímavá, veselá a tvůrčí polemika. S pozdravem vᚠPetr Husar

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist