Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Diskuse pro zájemce o přípravu na VŠ a k maturitě (30 z 91)

JménoE-mail
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  13. 2. 2005 15:08
 
Nově nabízíme řešené nové varianty testů na VŠE !

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  28. 1. 2005 21:57
 
Studentům mimo Prahu:
Na webu najdete velké množství vzorově zpracovaných matematických materiálů. Některé zdarma, další si můžete dokoupit. Stáhněte si matematické balíčky: http://www.zkousky-nanecisto.cz/balicky-VS-matematika.php , podívejte se nabídku vypracovaných matematických otázek: http://www.zkousky-nanecisto.cz/maturita/maturita-matematika.php. Žádná z těchto nabídek, pokud se rozhodnete pro placenou verzi, vás nepřijde na moc peněz a matematické texty vám rozhodně pomohou.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  28. 1. 2005 21:52
 
Odpověď obecná:
Každé pondělí nebo úterý probíhá příprava k maturitě a ke zkouškám na VŠ. Výuka se koná v gymnáziu Na Zatlance, ulice na Zatlance, číslo 11. Nikdo se nemusí hlásit, stačí přijít před 18.00. U dolního vchodu už bude hlouček studentů. Před Vánocemi jsme procházeli jednotlivá matematická témata. Teď zpracováváme písemky a následuje výklad. Výklad vedu tak, aby pochopil úplně každý. Teď mám před sebou kopici písemek z tohoto týdne. I ti, kteří dostali před měsícem 5 bodů ze 100, mají teď kolem třiceti a ti, kteří měli před měsícem 30, mají teď bodů kolem 60. Je to metoda, která 100% vychází. Výuka je doplněna množstvím materiálů na doma. Můžete přijít jen jednou ("na kukačku", za pokus nic nedáte) a uvidíte, je-li to vhodná příprava i pro vás.

Žaneta Turcanu (e-mail)  25. 1. 2005 11:42
 
Váš vzkaz...Dobrý den jen jsem se chtěla zeptat jestli nemáte někdo nějaké maturitní práce z matiky abych věděla jak to vůbec vypadá. Děkuji

Monika Nováková (e-mail)  25. 1. 2005 9:31
 
Váš vzkaz...Dobrý den, objevila jsem tuto stránku. Chci se připravit na VŠ v ekonomickém zaměření v Brně. Kde by se dalo najít kurs nebo soukromé hodiny?

Lucie Bartošová (e-mail)  24. 1. 2005 15:45
 
Dobrý den p.Husar, objevila jsem na netu nabídku Vašeho kurzu z matematiky, která mne docela oslovila. Vzhledem k tomu, že kurz už běží, ráda bych se zeptala zda se můžu ještě přihlásit a zda mám šanci ještě vše dohnat. Jsem již rok po maturitě na škole, kde byla matika okrajovou záležitostí, i když jsem jí měla celé 4 roky. Hodně už jsem toho zapomněla. V loňském roce jsem sice udělala přijímačky na 2 ekonomické obory CZU, ale měla jsem nižší počet bodů tak bych se letos chtěla s Vaší pomocí, pokud to půjde, pokusit znovu. Dejte mi prosím vědět. Děkuji Lucie

Petr Husar (e-mail)  7. 12. 2004 0:19
 
Začni, Lenko, chodit na matematickou přípravu. Koná se každé pondělí nebo úterý od 18.00 v gymnáziu Na Zatlance (vedle Anděla). Lepší by bylo asi to pondělí, tam je ta skupina výrazně méně početná. Vsadím boty, že se na zkoušky doopravdy dobře připravíš. Nikdy není tak pozdě, aby nemohlo být ještě později. Do zkoušek je více jak 6 měsíců.
Petr Husar

Lenka (e-mail)  27. 11. 2004 13:21
 
Váš vzkaz...
Dobrý den, je mi 26 let a ráda bych se dostala na VŠ, proto bych ráda uvítala Vaše kurzy z matematiky. Chodila jsem na ISŠ, kde byla matematika jen tak všeobecně, ne jako na gymnáziu. Snad ještě není tak pozdě se na přijímačky dobře připravit. Děkuji

melibrion (e-mail)  6. 10. 2004 2:21
 
Důvod je prostý: byl špatně napsaný odkaz. Už je to vpořádku.

Děkuju za upozorněnní.

Filip Doskočil (e-mail)  5. 10. 2004 21:13
 
Dobrý den, zajímalo by mě proč nelze otevřít odkaz z humanitních a společenskovědních předmětů. Předem díky

Lukáš Hrdý (e-mail)  1. 10. 2004 13:39
 
Váš vzkaz...Potřeboval bych někoho, kdo by mě doučoval matematiku. Teď chodim na jazykovou školu do Prahy a příští rok bych chodit na VŠ se zaměřením na počítače. Tam se musí dělat příjímačky z matiky a já bych je nezvládnul určitě. Jestil by to bylo možné třeba od listopadu. Děkuji

Petr Husar (e-mail)  30. 9. 2004 0:04
 
My budeme ty testy dělat i na podzim. Jen nebudou průřezové, ale tematické, abychom pořádně zpevnili základy, hlavně řešení všech možných typů rovnic. Rád bych tě nalákal k návštěvě co nejdříve. Jednak je to celkem levné (platí se jen absolvovaná výuka - 130 Kč za 2 vyučovací hodiny a bude možná i nějaká sleva) a jednak možná zjistíš, že ti to hodně dá a pomůže :-).
Jo, samozřejmě si pamatuji, že jsi v 9. třídě k nám chodila.
Petr Husar

Tereza Kadlecová (e-mail)  24. 9. 2004 22:15
 
Dobrý den, chtěla bych se dostat na VSE na fakultu mezinárodních vztahů. Už teď jsem přihlášená na přípravku přímo od VSE a mám matematický seminář ve škole, takže bych ani moc neměla zájem o probírání jednotlivých témat, ale zajímalo by mě jestli v dubnu a květnu děláte už jen testy??Na ty bych asi občas zašla...Chodila jsem k vám v devítce a moc se mi to líbilo...

Petr Husar  1. 9. 2004 22:02
 
Dobrý den, Markéto, moje rada zní: přijďte a uvidíte (uvidíme). Osobně si myslím, že to možné je a že to společně zvládneme. Bude to stát dost práce, ale na druhé straně k přijímacím zkouškám z matematiky není třeba znát úplně všechny středoškolské kapitoly a ne úplně vše do hloubky. Těším se na budoucí společnou spolupráci. Petr Husar

Marketa Kutova (e-mail)  23. 8. 2004 10:02
 
Dobry den,

chtela jsem se zeptat. Je mi 28 let, pristi rok bych se rada pokusila o prijimacky na VS, tudiz bych uvitala Vami nabizeny kurs matematiky. Studovala jsem Stredni hotelovou skolu, kde byla matika pouze obecna (ne tak narocna jako napr. na gymnaziu) a take jsem 10 let ze skoly, takze bych se rada zeptala, zda si myslite, ze je vubec teoreticky mozne vse behem roku dohnat (pokud bych 7.10. u Vas zacala) a na zkousku se pripravit. Dekuji za odpoved, Marketa K.

Marek Pohl  23. 7. 2004 21:24
 
Dobrý den,
na vysokou solu jsem se dostal bez prijimacek, ale vase kursy mi pomohly ke zvladnuti maturity z matematiky na 1 (mimochodem - vytahl jsem si logaritmy a analytiku)
Dekuji a nashledanou
Marek Pohl

Natálie Čudovská  15. 7. 2004 12:57
 
Dobrý den, mám pro Vás radostnou zprávu, na školu jsem byla přijata. Ještě jednou Vám děkuji za všechny materiály.
Mějte se hezky
Natálie Čudovská

Andrea Hnátková  4. 7. 2004 9:34
 
Dominika byla také přijata, získala 100 bodů, žádné překvapení:) Měla stejnou variantu jako já, ale znám ještě několik lidí, kteří by mohli mít jiný test.Určitě ještě nějakou variantu pošlu. Mějte se hezky Andrea Hnátková

Jan Kaliberka  4. 7. 2004 9:30
 
Dobrý den, zdravím Vás a hlásím, že jsem byl přijat na VŠE Fakultu mezinárodních vztahů. Z matematiky jsem měl 90 bodů a v podstatě mě v testu nic nepřekvapilo. Spíše jsem si zbytečně pokazil angličtinu. Přijímačky jsem dělal ještě na dalších dvou školách. Na ČZU byla matematika podobná jako na VŠE, jen bylo 20 příkladů. První zkoušky jsem ale skládal na FTVS (obor management), kde jsem v matematice vyhořel. Bylo 6 příkladů na 50 minut, 4 podobné těm starým řijímačovým na VŠE + 2 slovní úlohy á la přijímačky na střední školu. Dobře jsem měl 2. Nakonec to po celkovém sčítání vyšlo na všechny tři školy, takže si teď můžu vybírat, což také není úplně jednoduché.
Chtěl bych Vám poděkovat za to, jak jste se nám na kurzech věnoval, hlavně s jakým nadšením a zájmem. Myslím, že Váš kurz je po všech stránkách jako příprava k přijímačkám na VŠE ideální. Tak hodně síly a pevných nervů do dalších let!
Zdraví Jan Kaliberka

Lucie Sadílková  22. 6. 2004 23:15
 
Ano, dostala jsem se na vsechny tri - FTVS UK (management),FSV UK (ekonomie), FMV VSE. Takze rocni priprava u Vas rozhodne nebyla marna. Na ekonomce byly vsechny priklady typove, ziskala jsem 90 bodu, na FTVS se objevily i slovni ulohy,zkouska formou pisemky.
Mejte se hezky
Lucka

Lucie Pýchová  22. 6. 2004 23:09
 
Dobry den,
mam za sebou troje zkousky- na VŠE a dvoje na zemedělskou univerzitu na provozne ekonomuckou fakultu. Uz vim ze jsem prijata na VSE (s plnym poctem bodu z matiky) a na zemedelku nejspis taky. I kdyz jsem na kurs nechodila az do konce musim rict ze mi to urcite pomohlo jak u zkousek tak u maturity.Seznamila jsem se s typovymi ulohami ktere se u zkousek objevily a naucila jsem se i to jak u pocitani strategicky postupovat. Jedine co by mozna bylo treba na vasem kurzu zmenit je zpusob testovani- protoze od letoska jsou prijimacky ve forme testu (5 moznosti vyberu) a na tento zpusob nejsou studenti strednich skol zvykli.
S pozdravem Lucie Pýchová

Natálie  22. 6. 2004 15:55
 
Dobrý den,
výsledky přijímací zkoušky budu znát až 30.6.2004, určitě Vás budu informovat, jak jsem dopadla. Měla jsem 16 příkladů z matematiky a myslím, že 10 bych měla mít správně, zbytek nevím. Musím říct, že příklady byly celkem obtížné, čekala jsem jednodušší, na výpočet jsmě měli pouhých 75 minut.
Vaše materiály byly skvělé a určitě mi moc pomohly.
Neočekávala jsem, že za tak málo peněz dostanu tolik skvělých podkladů s řešením.
Děkuji Vám a ještě napíšu, jak jsem dopadla.
Natálie

Andrea Hnátková  21. 6. 2004 23:09
 
Dobrý den pane Husare, musím se pochlubit, že jsem byla přijata na VŠE, získala jsem 95bodů. Ten test se mi zdál být dost jednoduchý, vzhledem k tomu, že jsem měla natrénované tipové příklady - děkuji moc za přípravu, protože jinak by to tak snadné nebylo:))
Času na vypracování je ale až moc, protože většina lidí měla hotovo po 50 minutách. Myslím, že dost z nich pohořelo na intervalech, protože to určování výsledku na intervalu je dost matoucí.
V příloze zasílám variantu testu, kterou jsem měla.
S pozdravem Andrea Hnátková

Klara Michalova  21. 6. 2004 23:08
 
Dobry podvecer,
ja osobne uz vim, ze jsem prijata na VSE - fakulta managementu. Zkousela jsem i prijimaci rizeni na 2 ekonomicke obory na CZU. Prijimacky jsem udelala, ale body na prijeti asi stacit nebudou.
S pozdravem Klara Michalova

Ivana Jelínková (e-mail)  21. 6. 2004 22:48
 
Váš vzkaz... Dobrý den, ráda bych se dostala na Speciální pedagogiku . Budou tam dva testy : všeobecný test a test z psychologicko-logického myšlení.Jdu už ve čtvrtek 24.6.2004.Pokud to půjde, ráda bych péožádala o pomoc.Rozhodla jsem se minulý týden. Děkuji

Lenka Hlaváčková  12. 6. 2004 10:52
 
Pěkný den. Jen bych Vám ráda poděkovala - z matematiky na VŠE jsem dosáhla plných 100 bodů. Lenka Hlaváčková

Max  11. 6. 2004 0:09
 
Dobry den. Zkousky z matiky dopadly uspesne , mam 95 bodu. Na priklady si nevzpominam vsechno se totiz odehralo moc rychle :-). Ale celkem byly totozne s Vasimi testy. Takze Vam hrozne moc dekuji.

Tomáš  10. 6. 2004 12:38
 
Dnes sem dělal zkoušky na Národohospodářskou fakultu VŠE. Z matiky 85 bodů, tak děkuju za kvalitní přípravu. Byly tam podobný příklady jako v těch 3 testech u vás.(z němčiny - 74 bodů, tak doufám, že mě vezmou).
P.S.:Maturu sem měl z matiky za 2

Ivona Strmiskova  8. 6. 2004 14:12
 
Pane Husar, chci vam podekovat za testy, ktere jste posilal. Mam uz 3 tydny po prijimackach a zvladla jsem je uspesne. Predevsim vlastni pili, ale vase testy mi take hodne pomohly. S pozdravem, Ivona Strmiskova

Natálie Čudovská  24. 5. 2004 21:42
 
Dobrý den,
vaše podklady jsou skvělé. Za cenu, kterou jsem Vám zaplatila mám nejvíce příkladů a jelikož uvádíte i řešení - jsou to po mě opravdu nejlepší testové příklady. Navštěvuji matematický kurz v Ostravě - na VŠE a mohu řící, že to vychází tak, že mám vždy před kurzem vaše otázky a celkem stíhám si všechny příklady postupně propočítat. Nepřesnost jsem našla někde na začátku, ale byla to maličkost, jinak jsou testy, myslím že bez chyb.
Těším se na další příklady. Přijímací zkoušku mám 7.6.2004, takže ještě stále pilně počítám. S přátelským pozdravem Natálie Čudovská

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist