Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Jak jste dopadli u přijímacích zkoušek na VŠ? Máte pro nás nějaký vzkaz? (30 z 79)

JménoE-mail
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


Andrea  6. 6. 2008 16:58
 
Dobrý den, podarilo sa mi spravit skúšky, takže som prijatá na VŠE, matematiku som napísala na 80 bodov. Mockrát ďakujem za kvalitnú prípravu na skúšky.

Jiřina  6. 6. 2008 16:55
 
Dobrý den, s radostí Vám chci oznámit, že jsem zvládla přijímací zkoušky na VŠE (90 bodů a druhý pokus 95 bodů). Jsem přijatá na fakultu Financí a účetnictví
:-) Chtěla bych Vám moc poděkovat, bez Vašeho kurzu bych to opravdu nezvládla..:-) A chtěla bych se zeptat, jestli pořádáte i kurz vysokoškolské matematiky? Za vše Vám ještě jednou děkuji Jiřina Krutská

Martin  6. 6. 2008 16:54
 
Dobrý den pane Husar,myslím, že jste nás žádal, abychom vás případně informovali o výsledích z příjmaček na ekonomku. Myslím, že i matematický víkend mi docela pomohl. Smozřejmě jsem přidal přípravu při opakování testů z loňska a včera jsem napsal příjmačky za 166 bodů, z toho 100! z matematiky a z angličtiny 66. ještě nevim jestli to bude stačit, výslekdy budou v pátek, ale hranice myslím nikdy nebyla nikdy vyšší než 155, tak by to mělo vyjít. Ještě jednou jsem vám chtěl tedy poděkovat. A ta Slávie taky nakonec vyhrála, takže je to super :) přeju hodně úspěchlů a třeba zase nekdy M.Bejček

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  7. 3. 2008 10:50
 
Kurzy vedu já, jejich profil je na příprava ke zkouškám na VŠ . Pořádám je úplně každý rok.

Lenka (e-mail)  4. 3. 2008 12:39
 
Dobrý den, můžu se zeptat, když tady všichni tak moc děkuji, kdo ten přípravný kurz z matematiky na Vše dělá a jestli to bude i letos? Předem děkuji za odpověď

Lenka (e-mail)  26. 6. 2007 18:40
 
Dobrý den, velice bych vám chtěla poděkovat za přípravu na přijímací zkoušky na VŠE. Matematiku jsem zvládla u obou přijímacích zkoušek(na podnikohosp.fakultu a mez.vztahy)za 100 bodů s tím, že jsem neměla s žádným příkladem problém...díky Vám:). Typy příkladů byly velmi podobné jako v minulém roce a podle mého názoru tomu tak bude i příští rok. Co se týče jazyků, tak mi nedělaly také žádný problém. Mé výsledky nakonec byly FPO - 200bodů, FMV - 294. Jsem tedy přijata na obě fakulty, ale samozřejmě dám přednost FMV - Mezinárodní obchod:).
Setkala jsem se u přijímaček s lidmi, kteří si zaplatili přípravu na přijímačky přímo u VŠE, ale spíš s ní byli nespokojeni. Podle mě je Vaše forma přípravy mnohem efektivnější nehledě na to, že také mnohem levnější:). Můj strach z přijímacích zkoušek byl nakonec úplně zbytečný. Teď už jenom zvládnout studium na VŠ...ale to se nějak podá:).

Flea (e-mail)  24. 6. 2007 23:11
 
Velice děkuji za řešené testy na VŠE..!!! VŠEM DOPORUČUJU !!!! Mnohokrát děkuji za báječnou přípravu..samozřejmě počítání a řešení testů bylo na mně, ale bez vašeho řešení u příkladů, kde jsem si nebyla jistá, by to nešlo!! I díky těmto testům jsem se dostala na oba obory na VŠE na které jsem se hlásila..takže teď si dopřávám luxus - rozhodnout se, které dám přednost.. DOPŘEJTE SI TO I VY :)

Veronika  20. 6. 2007 9:46
 
Vážený pane Husare, chtěla jsem Vám mnohokrát poděkovat za Vaši skvělou matematickou přípravu, zahrnující Vaše pravidelné matematické pondělní kurzy, přijímací zkoušky nanečisto i intenzivní matematický kurz. Díky Vaší úžasné a precizní přípravě jsem se dostala na všechny obory, které jsem si přála - na VŠE i ČZU. Vždy jsem obdivovala Vaši obrovskou chuť a nadšení, se kterým jste přicházel do hodin matematiky a kterým se Vám podařilo mě také brzy nakazit:).

Na VŠE jsem ve všech testech získala plných 100 bodů (na podnikohosp. fakultě i mezinár. vztazích) a byla jsem přijata na mou vysněnou fakultu Mezinárodních vztahů - mezinárodní obchod. Na ČZU jsem nedopadla o nic hůře s 45 body z 50.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů a elánu ve Vaší matematické přípravě:-))!

S pozdravem Veronika

Xenie  20. 6. 2007 9:43
 
Dobrý den, tak me na MO prijali. Z matiky sem mela 80%...mohlo to byt lepsi, ale i tak to staci:) Dekuju moc za ty pisemky z minulyho roku,opravdu byly tenhle rok skoro identicky priklady, takze pomohly.
Hezky den a jeste jednou dik(i za ten matematicky vikend).:),Xenie.

Petra  20. 6. 2007 9:42
 
Dobrý den, slíbila jsem , že dám vědět, tak: Typy příkladů byly pro základní školu. Z celých 60 otázek bylo jen 5 matematika a to Ix-3I<1, nebo kolik bodů má společných přímka a kružnice &#8211; klasika dosadím, aritmetická posloupnost, znám a1 a součet prvních 10 členů, kolik je d, petr má o 4 jablka víc než aleš, kolik jablek musí dát petr Alešovi, aby měli stejně? No, kdybych strávila polovinu času nad historií, udělala bych lépe, matika byla levou zadní a mohly být tabulky i kalkulačka. Pak všeobecný přehled typu, kdo napsal bohatství národů, kde se sešli v 49 Stalin, Roosevelt a churchil, čím začla první světová, co je prajazyk, co je mezní užitek, kolik byla loni inflace, kolik členů má EU, kde platí euro, kdo je předseda parlamentu EU, čeho byla členem Československo mezi světovýma válkami&#8230;atd.

Takže nic speciálního z matiky ale přehled všeobecný nutný. A pro zajímavost 51 bodů z 60, což není rozhodnute ale šance je&#8230;celkem. Určitě byste to dokázal vyjádřit procenty, a pravděpodobností, ale nevím ani počet hlásících se ani jak je budou brát a kolik&#8230;.Ta snad v pondělí bych se to měla dozvědět. A ještě jednou díky, Váš přístup je super a každému budu doporučovat. Pokud budete chtít referenceJ klidně napíšu&#8230;.

Hezký den
Petra

Markéta  20. 6. 2007 9:41
 
Dobrý den, moc děkuji za vypracované příklady. Nechodila jsem na žádný kurs z matematiky, a proto jsem se bála přijímaček z matematiky.Přesto mi tyto testy pohohly k tomu, abych zkousky na VŠE zvládla s přijetím. Měla jsem z roku 2005, ale to vůbec nevadilo...v přijímačkách byly totiž příklady na stejném principu. Takže moc díky:o) S pozdravem Markéta

Michal  20. 6. 2007 9:37
 
Dobrý den, tak jsem úspěšně složil zkoušky na podnikohospodářskou fakultu VŠE, měl jsem dohromady 184 bodů, 100 bodů z matematiky(což jsem měl u Vás na kurzu snad jednou...) a zbytek z angličtiny. Snažil jsem se nějak uloupit zadání ale prakticky to nejde, všechno skartujou a na webu zadání nikde není. Chtěl bych Vám tedy mnohonásobně poděkovat nejen za přípravu; faktem je,že mi to přišlo triviálně lehké a po půl hodině bylo hotovo, pak už jenom trojnásobná kontrola výpočtů...
Do budoucna Vám přeju hodně úspěchů s vedením zkoušek nanečisto, opravdu myslím, že to děláte dobře a člověk se tím(alespoň já)naučí mnohem víc než si myslí.
S přáním pěkné dovolené
Michal

Pavla  20. 6. 2007 9:36
 
Tak píšu,abych se pochlubila,jak jsem dopadla:) Hlásím 95 bodů z matematiky z přijímaček na vše podnikohospodářství, celkově 160 tak uvidíme,jak to dopadne.. Každopádně díky za přípravu!!! P.

Nikola  20. 6. 2007 9:35
 
Dobrý den, chtěl jsem vás obeznámit, jak jsem dopadl:
info. a sta. - 80 bodů, podniko - 80 bodů
Ale hlavně jsem vám chtěl poděkovat, jelikož bez vás bych tu matiku určitě nedal :), takže MOC DĚKUJU!!! Zároveň vám posílám vyfocenej test z přijímaček ale bohužel je to ve špatné kvalitě, protože to bylo foceno z mobilu a hlavně ne mnou :). A už jsme vás doporučil kamarádce, která se pravděpodobně nedostane na Finance ale bude možná dělat přijímačky v srpnu na VŠE - informační systémy, takže počítejte s dalším zanedbaným studentem ;-) Jinak, jestli ještě budu mít nějakej "náhodou" vyfocenej test, tak vám ho určitě pošlu.
Nashedanou
Nikola

Petra  20. 6. 2007 9:29
 
Dobrý den, dneska jsem dělala přijímačky na vše na podnikohospodářskou fakultu. Z matiky mám 85 bodů ze 100, což myslím, že je dobrý, ale nevím, jestli to bude stačit na přijetí. Naše zadání jsem museli odevzdat, ale jestli mi ho pak pošlou, budu na vás myslet :). Ještě dělám příští týden zkoušky na mezinárodní obchod, tak se pak taky ozvu, zatím nashle. Petra H.

Pavlína  6. 6. 2007 18:05
 
Dobrý den, přijímací zkoušky na VŠE-informatika jsem udělala celkem úspěšně. Sice jsem nebyla mezi nejlepšími (moc mi nešla matematika, jelikož jsem jí
neměla 3 roky), ale přijali mě a to je hlavní. Učila jsem se z Vašeho balíčku k přípravě na VŠE a nebýt toho, tak jsem asi dopadla špatně. Každý příklad je u vás podrobně spočítaný a díky tomu jsem se to naučila celkem rychle, učila jsem se jen z toho balíčku a minulých testů. Takže ještě jednou díky a s pozdravem Pavlína S.


Martina  10. 7. 2006 13:58
 
Díky moc za posílání testů. Sice jsem žádný z nich nevypracovala, ale pro představu jaké příklady by se tam mohly vyskytnout byly dobré. Dostala jsem se na ekonomku do Pardubic a pak ještě na ekonomku v Praze Suchdole. Vzhledem k tomu, že jsem už 10 let ze školy, tak si myslím, že to byl úspěch a navíc jsem se pilně začala učit až tak měsíc před přijímačkama. Příklady si vůbec nepamatuji, ale hodně mi pomohly testy, kde byly výběr ze čtyř výsledků.

Sandra  7. 7. 2005 18:48
 
Chtěla bych moc poděkovat za kurzy matiky k přijímačkám. Matika pak pro mě byla na VŠE díky tomu procházkou růžovým sadem a dostala jsem se na obě fakulty, na které jsem se hlásila. Opravdu díky!! :.))

Čížková Zdeňka (e-mail)  27. 6. 2005 20:35
 
Ahoj, dostala jsem se na JCU. Musím říci, že je to do určité míry věc náhody a člověk to musí brát s nadhledem. Nechala jsem si od vás zasílat matematiku a chodila na přípravný kurz z matematiky dané univerzity - obojí mi něco dalo. Po osmi letech, co jsem ze školy, to bylo určitě nezbytně nutné. Zkoušky, kromě matematiky, byly i z německého jazyka, raději nechci vědět, na kolik bodů jsem to zvládla, důležité je, že to mám úspěšně za sebou a teď mi nezbývá, než se učit a učit...Příklady si bohužel nevybavuji,ale všem bych chtěla vzkázat, ať to nevzdávají a držím pěsti...Dík

josef tonar (e-mail)  25. 6. 2005 21:10
 
zkoušky z matematiky byly v pohodě..:o)na VŠE sem měl 90 bodů....problem byl s angličtinou...:o( proto sem se tam nedostal...ale na ČZU-PEF to bylo v pohodě a dostal sem se na všechny tři obory, na které sem se hlásil...:o)moc děkuju panu profesorovi za vynikající přípravu...jeho hodiny byly skvělé co se tíče vysvětlování látky a jeho přístupu ke studentům, moc sem toho pochopil a díky tomu sem zvladnul i maturitu z matematiky...ještě jednou moc děkuju...:o)

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  24. 6. 2005 22:53
 
Kačka: ja uz ztratil 4 :-) a s kazdym rokem je to dylema mensi ;-)

kačka  24. 6. 2005 20:45
 
No, na ekonomku jsem se nedostala: zkazila jsem matiku. Na gymplu jsme ji měli v cizím jazyce a naše znalosti byly dost tragický. Byli ovšem i tací, kteří si tam tu matiku dali a dostali se. Nevím, co teď....jestli jet studovat za draho jazyky do ciziny nebo levněji rok v Praze nebo si zkusit studovat jeden rok jeden obor z dvouoborového studia na UK, kam jsem se dostala a zkusit znova přijímačky příští rok. Ztratím rok z šesti let studia zdarma...Mám dilema achjojo

Ilonka  21. 6. 2005 16:58
 
Takze chci samozrejme podekovat za pripravu na VSE,hlavne chci podekovat za pristup jaky mate ke studentum a jakym zpusobem vyuku vedet...:))) jen tak dal!!!!!

Ondra (e-mail)  16. 6. 2005 2:20
 
Chtel bych podekovat za pripravu na prijimaci zkousku z Matematiky na VSE. Kurzy a testy nanecisto jsem jiz navstevoval pri priprave na prijimaci zkousky na stredni skolu po 5. i 9. tride a vzdy jsem byl poctive pripraven. Predevsim mnoho podkladu a variant zaruci dokonalou pripravu. Vsechny ruzne pripravy jsou precizne pripravene a vzdy jsem byl spokojen. Jeste jednou dekuji.

Dyndula (e-mail)  13. 6. 2005 21:00
 
chjo

Dyndula (e-mail)  13. 6. 2005 20:48
 
jak to vis ze jo?:))ted sem musis napsat:)

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  13. 6. 2005 13:18
 
Zadání přijímacích zkoušek na Matfyz pro rok 2005 varianta A, matematika a informatika (na fyziku sem pek od začátku, nejsem blázen se to učit).
Má to asi 200Kb

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  13. 6. 2005 1:57
 
to vis ze jo ;-)

Dyndula (e-mail)  12. 6. 2005 22:34
 
HH sem za chvili napise:)

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  7. 6. 2005 0:09
 
Někteří už máte za sebou maturitu i přijímací zkoušky z matiky na VŠ. Moc se tady těším na vaše vzkazy, ohlasy a zaslaná zadání mailem. Pište, nebojte se, nestyďte se. S chutí do toho.

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist