Zkoušky nanečisto na Facebooku

Jazyková škola Zkoušek nanečisto

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách. Co nám po zkouškách chcete napsat? (30 z 685)

Chcete-li nám napsat a nechcete, aby váš vzkaz byl zveřejněný, klikněte sem.

JménoE-mail
  Vyberte třídu: 5.  7.  9.
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


5. třídaKateřina Vacovská (e-mail)  16. 11. 2015 9:47
 
#5#Dobrý den, s přípravou zkoušek a vyučujícími jsme moc spokojeni, starší syn je již letos v primě a mladší se k vám chodí připravovat letos. Velice nás překvapilo, že na Zkoušky na nečisto chodí i děti, které nemají zájem o zkoušky. Poprvé se syn potkal s chlapcem, který během vyučování pobíhá, píše něco na tabuli a neuposlechne příkazu - před třemi týdny. Myslela jsem, že se jedná o výjimku, ale tento chlapec byl na zkouškách i minulý týden. Tentokrát naštěstí nebyl u syna ve třídě, ale i přesto ho viděl, protože se tento chlapec neomezil jen na běhání po své třídě, ale zavítal během hodiny i do tříd vedlejších, což mám potvrzené i od synových spolužaček, které seděly jinde. Tuto sobotu měl syn bohužel tu smůlu, že byl na angličtinu opět ve stejné třídě. Chlapec, který očividně nemá zájem se připravovat na zkoušky opět chodil po třídě, kreslil na tabuli a tentokrát se k němu přidalo již několik dalších dětí. Moc mě mrzí, že se taková věc stává na přípravce, předpokládala jsem, že rodiče své děti znají a že jak rodiče, tak děti mají zájem se připravovat. Vzhledem k tomu, že to ruší ostatní děti a v neposlední řadě to stojí celkem dost peněz, byla bych vám vděčná, abyste tuto situaci řešili, pokud ji sám vyučující v hodině nezvládá. Jedná se stále o stejného chlapce, takže jistě budou učitelé vědět, kdo to je. Předem děkuji za ochotu a pochopení. Vacovská

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  30. 10. 2015 22:04
 
Tabuli cti vždy podle vašich reakcí ihned opravíme.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  30. 10. 2015 22:03
 
Ahoj Míšo, až budeš mít zájem o brigádu u nás, napiš mi mail a domluvíme se.

7. třídaToningerová (e-mail)  25. 10. 2015 17:02
 
Dobrý den,díváme se na výsledky všeobecného přehledu z 24.10. a dcera Anna Toningerová má 24 bodů a není na Tabuli cti.Nevíme, kde se stala chyba?S pozdravem Toningerová

9. třídaMichaela K.  26. 6. 2015 12:57
 
Hezký den, chtěla bych hrozně poděkovat celému týmu husara a hlavně panu Husarovi. Děkuji na vaše hodiny jsem chodila hrozně ráda a doufám, že vám také jednou budu moct pomáhat s opravami testů. Dostala jsem se na Štěpánskou, moc vám děkuji máte na tom velkou zásluhu. Přeji hezký den.

5. třídaVeronika K. (e-mail)  10. 6. 2015 20:11
 
Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat hlavně panu Husarovi, který mi moji matematiku, která byla na velmi nízké úrovni, opravdu zlepšil a přijímací zkoušky dopadly velice dobře. Na 1. ško- lu to nevyšlo, ale na 2. jsem byla 48. Tato škola se jmenuje Ústavní. Ještě jednou moc děkuji. VERONIKA K.

7. třídaMarkéta J. (e-mail)  10. 6. 2015 12:33
 
Dobrý den,

moc bych chtěla poděkovat za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky, syn se dostal na obě šestiletá gymnázia, na která podal přihlášku (Ústavní a Nad Štolou), v září nastupuje na gymnázium Nad Štolou. Syn navštěvoval přípravný kurz ČJ a zúčastnil se několika kol zkoušek nanečisto, a ty mu myslím pomohly nejvíce.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  27. 5. 2015 11:31
 
Moc a moc děkujeme za zprávy od zkoušek a blahopřejeme!!!

5. třídaAnna Pelnářová  26. 5. 2015 18:27
 
Dobrý den, pane Husar, ráda bych Vám poděkovala za přípravu na sobotních zkouškách nanečisto, dostala jsem se na gymnázium Budějovická:-)
Anička

5. třídaMichal Janočko (e-mail)  26. 5. 2015 16:11
 
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za úžasné zkoušky nanečisto. Hlásil jsem se na gymnázium Špitálská a Libeňský PORG. Díky "ZN" jsem se dostal na obojí. Vaše "ZN" mě dobře připravily na opravdové zkoušky. Účastnil jsem se často v pátek i v sobotu už od listopadu a snaha se vyplatila. Děkuji za kvalitní přípravu.
Michal Janočko

5. třídaTom Č.  16. 5. 2015 8:28
 
Dobrý den, stejně jako ostatní bych chtěla poděkovat vaše zkoušky nanečisto. V našem případě pak při přijímačkách načisto bohužel zapracoval stres a syn skončil pod čarou, přestože poslední testy nanečisto mu vyšly velmi dobře. Nakonec ale vše dobře dopadlo a tento týden byl přijat na gymnázium Heyrovského na uvolněné místo po někom, kdo si zvolil jinou školu. V našem případě se ukázalo, jak je pro některé děti důležité si na prostředí zkoušek postupně zvykat. Vaše postupy můžou takovým dětem velmi pomoci. Děkujeme. Martina Č.

5. třídaAdéla Vladovičová  11. 5. 2015 16:49
 
Dobrý den pane Husare, chceme Vám s dcerou moc poděkovat za skvělou přípravu na osmileté gymnázium. Máme obrovskou radost a je to především VAše zásluha. Pozvolna se dcera připravovala již od října a hodně moc úloh z matematiky vůbec ze základní školy neznala, ale díky Vaší přípravě vše dohnala a dostala se na gymnázium Litoměřická do první šedesátky a na gymnáziu Ústavní skončila 86 z 325. Bydlíme na Proseku vedle gymnázia Litoměřická a tutíž bude dcera chodit 8 let jen 2 minuty do školy:-)) Děkujeme moc za přípravu a budeme Vás jen doporučovat!!!! Vladovičovi.

5. třídaTom E.  9. 5. 2015 22:31
 
#5#Dobry den, za mého syna Toma a za sebe moc dekuju za organizaci vašich kurzu- nejvíc bavily Toma kurzy s p. Husarem a Jakubem H. Z OSP chodil vždy veselý! Hlasil se na Omskou a Sazavskou a dostal se s přehledem na obe gymnázia. Zvolili jsme Omskou. Snad mu nadšeni a nasazení vydrží po dobu 8 let!:)) diky moc a za několik let s moji dcerou nashledanou. Miriam E.

5. třídaSofiya Shtanko (e-mail)  9. 5. 2015 10:19
 
Dobrý den. Chtěla bych Vám poděkovat za zábavnou přípravu na přijímací zkoušky. Obzvlášť skvělému matikáři Alešovi, co mě výborně připravil na zkoušku z matematiky. Dostala jsem se na gymnázium Budějovická. Ještě jednou moc děkuji.

Sofi

5. třídaRebecca K. (e-mail)  4. 5. 2015 14:53
 
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste mě připravovali na gymnázium. Hlavně Jakubovi, který mě připravil na matematiku tak, že mi dopadla VÝBORNĚ. Dostala jsem se na gymnázium Christiana Dopplera. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Rebecca

9. třídaKlára Hrdličková (e-mail)  4. 5. 2015 13:39
 
Dobrý den pane Husare. Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělý projekt Zkoušek nanečisto. Obě dcery Tereza i Nikola k Vám chodily v páté i sedmé třídě, ale bohužel na víceletá gymnázia se nedostaly. Nyní v deváté třídě se opět po zkouškách u Vás dostaly na obě školy kam chtěly a hlavně na vysněné Gymnázium na Zatlance, kam obě v září nastupují. Ještě jednou moc děkujeme a třeba jednou před maturitou zase nashle. Zdraví Klára Hrdličková

7. třídaEva Závadová (e-mail)  1. 5. 2015 10:55
 
Dobrý den,chtěla bych vám moc poděkovat,že jste se nám věnovali a pořádali pro nás výborné kurzy.ZAtlanka mi velmi pomohla k mému přijetí na obě větve gymnazia Jana Nerudy a doufám,že přípravné kurzy budou ještě dlouho pokračovat,aby jí mohly využít další generace dětí.s pozdravem Eva

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  30. 4. 2015 0:10
 
Marko, posílám velké blahopřání. Petr Husar

5. třídaMarko Milicic (e-mail)  29. 4. 2015 22:24
 
Dobrý den pane Husare,tady Marko Miličič.Chodil jsem k Vám na přípravu každou sobotu.Myslím si,že určitě si mě pamatujete.Dostal jsem se na Gymnazium Jiřího Gutha Jarkovského.Byl jsem 10. z 213.A jako jediný jsem měl 100 bodů z matematiky,což byl maximum.Děkuju mockrát.Moc jste mi pomohli.Ale velmi mooooc!Přeju hodně úspěchů a pozdravuji.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  28. 4. 2015 23:39
 
Ondro, Adame, Jonáši, celé ZKOUŠKY NANEČISTO vám gratulují k životnímu úspěchu.

5. třídaJonáš D. (e-mail)  28. 4. 2015 21:32
 
#5# Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem ze Zkušek nanečisto za pomoc s přípravou na přijímací zkoušky. Chodil jsem pravidelně na sobotní zkoušky a nepovedné příklady jsem si doma pečlivě procházel. Hlásil jsem se na gymnázium Na Kavalírce a umístil jsem se v první polovině přijatých. Na gymnázium se moc těším a všem budoucím páťákům vás budu doporučovat! Moc zdravim všechny učitele! Jonáš

5. třídaAdam Č. (e-mail)  28. 4. 2015 21:31
 
Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem učitelům při přípravě na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dostal jsem se na obě gymnázia (Sázavská, Nad Alejí), na které jsem se hlásil:-)

5. třídaOndra Z. (e-mail)  28. 4. 2015 18:04
 
Dobrý den, byl jsem pravidelný účastník přípravných kurzů matematiky, češtiny, OSP a sobotních SCIO. Díky tomu jsem zjistil, kde jsou mé rezervy a ty jsem napravil. Bylo to dlouhodobě náročné, ale dostal jsem se jak na gymn. Sázavská, tak i na Nový Porg, pro který jsem se rozhodl. Jelikož jsem do té doby studoval základku kromě češtiny pouze v angličtině, bylo opravdu co dohánět. Moc jste mi pomohli. Děkuji.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  28. 4. 2015 16:39
 
Ahoj Anežko, děkuji za radostný vzkaz a posílám velké blahopřání. Je to skvělý úspěch. Petr Husar

5. třídaAnežka Procházková (e-mail)  27. 4. 2015 21:05
 
#5#Dobrý den, moc všem děkuji za skvělou přípravu, hlavně panu magistru Husarovi. Nejlepší ze všeho byla matematika, hlavně se mi hrozně líbily XXL testy. Byla jsem 1. na Gymnáziu Nad Kavalírkou. Moc se tam těším a po Vašich zkouškách se mi bude opravdu velmi stýskat. I když jsem ze všeho měla zpočátku obavy, nakonec jsem si celý rok moc užila a budu Vaše zkoušky všem doporučovat. Za dva roky k Vám bude chodit můj bráška, a pak doufám i moje malá sestřička. Ještě jednou děkuji, přeji všem jen to nejlepší. Anežka Procházková

9. třídaJan Bedrnicek (e-mail)  21. 4. 2015 23:25
 
#9#Vase Testy matematiky v iDnes - opravtee si pocet otazek v historii, nebot takto to nelze vyhodnotit

5. třídaŠárka Trnová (e-mail)  25. 11. 2014 20:13
 
#5#Dobrý den,nepřišla mi poštou písemka z čj a studijních předpokladú.

5. třídaZuzana Z. (e-mail)  18. 5. 2014 17:26
 
Dobrý den ! Vaše zkoušky nanečisto jsem od začátku poctivě v sobotu i v pátek navštěvovala.Musím říct ,že bez vás bych si u přijímaček ani neškrtla....Hlásila jsem se na gymnázium Špitálská a na gym.Českolipská. Na obě gymnázia jsem se dostala.Byla jsem 6 a to na obou. Nakonec jsem se rozhodla pro gym.Špitálská. Jsem hrozně zvjedavá jaké budu mít spolužáky...... Moc vám děkuji!!!!

5. třídaNikol Shmuliaková (e-mail)  16. 5. 2014 21:19
 
Dobrý den, děkuji vám za tak skvělé kurzy. Dostala jsem se na oba gymply 1. Nad Štolou a 2.Nad Alejí. Vybrala jsem si nad Alejí. Jsem nesmírně štasná, a chtěla bych zkoušky nanečisto doporučit všem mladším žákům co se chystají dělat příjmačky. Mohla bych se zeptat na emaily : pana učitele Jakuba a paní učitelky Moniky na matematiku ? Mockrát vám všem děkuji s pozdravem Nikol Shmuliaková. :-)

5. třídaNikol Shmuliaková (e-mail)  16. 5. 2014 21:19
 
Dobrý den, děkuji vám za tak skvělé kurzy. Dostala jsem se na oba gymply 1. Nad Štolou a 2.Nad Alejí. Vybrala jsem si nad Alejí. Jsem nesmírně štasná, a chtěla bych zkoušky nanečisto doporučit všem mladším žákům co se chystají dělat příjmačky. Mohla bych se zeptat na emaily : pana učitele Jakuba a paní učitelky Moniky na matematiku ? Mockrát vám všem děkuji s pozdravem Nikol Shmuliaková. :-)

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

United Nuke(c), ArectuS Multimedia(c), Zkoušky nanečisto(c)

Matematika, Jazyková škola Praha, Angličtina zdarma

TOPlist